printlogo


شجاعی: ویلموتس نخواهد از تیم ملی می‌روم
شجاعی: ویلموتس نخواهد از تیم ملی می‌روم
کد خبر: 99216 تاریخ: 1398/3/15 22:18
با همه مربیانی که کار کرده‌ام، با تمام وجود حضور داشتم. اگر ویلموتس نیز تشخیص بدهد، با تمام وجود خواهم بود، در غیر این صورت می‌روم.

شجاعی: ویلموتس نخواهد از تیم ملی می‌روم

مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار دوستانه مقابل سوریه گفت: عید فطر را تبریک می‌گویم. امروز خبر بدی درباره درگذشت همسر آقای سعداوی شنیدیم که تسلیت می‌گویم. بازی با سوریه همیشه سخت بوده و همانطور که مربی گفت همیشه عدم هماهنگی بین بازیکنان وجود دارد. ظاهرا اعضای تیم سوریه 14،15 روز است که کنار هم تمرین می‌کنند اما ما فقط چند روز است که تمرین می‌کنیم. سوریه تیمی است که سبک بازی‌اش مثل ما بوده و باید فردا مانند همیشه باهوش باشیم.

وی در خصوص اینکه 8 سال با کارلوس کی‌روش کار کرده و آیا هنوز انگیزه حضور در تیم ملی دارد یا نه، گفت: در همه سال‌هایی که در تیم ملی حضور داشتم، همه توانم را به کار بردم تا به تیم ملی کمک کنم. این نظر مربیان بوده که چقدر بازی کنم و برای من افتخار است. با همه مربیانی که کار کرده‌ام، با تمام وجود حضور داشتم. اگر ویلموتس نیز تشخیص بدهد، با تمام وجود خواهم بود، در غیر این صورت می‌روم. مطمئنا بهترین‌ها باید اینجا حضور داشته باشند.

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/99216/شجاعی-ویلموتس-تیم-ملی