printlogo


ال‌کاپیتانو در راه چین
ال‌کاپیتانو در راه چین
کد خبر: 98987 تاریخ: 1398/3/7 01:10
سرخیو راموس از سران باشگاه رئال مادرید خواسته تا شرایط جدایی‌اش از باشگاه و رفتنش به لیگ چین را فراهم کنند.

ال‌کاپیتانو در راه چین

برنامه «سکزتا» در تلویزیون اسپانیا مدعی شده است که سرخیو راموس از فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید درخواست کرده که به او اجازه دهد به سوپرلیگ چین برود.

چندی پیش برنامه چیرینگیتوی اسپانیا مدعی شده بود که راموس دیگر قصد ندارد در رئال مادرید بماند و اکنون یکی دیگر از برنامه‌های فوتبال تلویزیون اسپانیا اعلام کرده که مقصد مورد نظر کاپیتان 33 ساله رئالی‌ها یکی از تیم‌های چین است.

این شبکه مدعی شده که راموس جلسه‌ای با حضور او، برادر و مدیربرنامه‌هایش رنه راموس، وکیلش خولیو سن و فلورنتینو پرز برگزار شده و در آن راموس از پرس تقاضا کرده که به او اجازه دهد برود اما پاسخ پرز به او منفی بوده و گفته:«نمی‌توانم به تو اجازه بدهم بروی، رئال مادرید نمی‌تواند کاپیتانش را به تیمی دیگر ببخشد.»

طبق این گزارش، سرخیو راموس از چین یک پیشنهاد مالی هنگفت دریافت کرده که او را بعد از اختلاف پیدا کردن با پرز، بیش از پیش برای ترک رئال مادرید وسوسه کرده است.

از سوی دیگر مارکا می‌نویسد مدیران رئال مادرید امیدوارند زیدان بتواند راموس را متقاعد کند که فصل آینده در رئال بازی کند. بر اساس این گزارش، زیدان و راموس در پایان فصل 2018-2019 پشت درهای بسته یک گفتگوی طولانی‌مدت داشته‌اند.

مارکا می‌گوید زیدان و راموس همدیگر را خیلی خوب درک می‌کنند و زیدان او را برای تیمش یک مهره بسیار مهم می‌داند. زیدان، راموس را چه درون زمین و چه بیرون از زمین برای تیمش لازم می‌داند و امیدوار است فلورنتینو پرز و مدیران ارشد باشگاه بتوانند شرایط مد نظر راموس را فراهم کرده و او را در باشگاه ماندگار کنند.

 

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/98987/راموس-چین-لالیگا-رال