printlogo


موافقت چلسی با فروش هازارد
موافقت چلسی با فروش هازارد
کد خبر: 98790 تاریخ: 1398/2/31 21:14
گفته می‌شود چلسی در نهایت مجبور به صدر اجازه جدایی ستاره بلژیکی تیمش شده و این بازیکن احتمالا به زودی با رئال مادرید قرارداد می‌بندد.

موافقت چلسی با فروش هازارد

به نظر می‌رسد پازل پیوستن ادن هازارد به رئال مادرید در حال تکمیل شدن است، هافبکی که از او به عنوان اصلی‌ترین هدف پرافتخارترین باشگاه اروپایی در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی پیش‌رو یاد شده است.

نشریه «دیلی‌میلی» انگلیس خبر داد مدیران باشگاه چلسی با جدایی ادن هازارد در پایان فصل جاری موافقت خواهند کرد، این در حالی است که از این هافبک 28 ساله به شدت مورد توجه زین‌الدین زیدان و باشگاه رئال مادرید قرار دارد.

هازارد که تا سال 2020 با آبی‌پوشان لندنی قرارداد دارد، تا کنون حاضر به تمدید قراردادش با چلسی نشده و این باشگاه انگلیسی مجبور است با جدایی این هافبک بلژیکی موافقت کند و سودی از این انتقال عایدش شود، در غیر اینصورت باید در پایان فصل آینده او را به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهد.

گفته می‌شود نابغه بلژیکی که به «مسی کوچک» هم مشهور است، پیشنهاد 150 میلیون پوندی باشگاه رئال مادرید را پذیرفته و اکنون تنها توافق میان دو باشگاه چلسی و رئال مادرید باقی مانده است.

هازارد که در سال 2012 از لیل فرانسه به چلسی پیوست، تا کنون دو قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس، یک قهرمانی در لیگ اروپا و یک قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس را تجربه کرده است.

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/98790/چلسی-رال-هازارد