printlogo


دردسرهای فضای مجازی برای پرسپولیس: قیمت بشار رسن را بالا بردند
دردسرهای فضای مجازی برای پرسپولیس: قیمت بشار رسن را بالا بردند
کد خبر: 98677 تاریخ: 1398/2/29 16:51
هافبک عراقی تنها شرط مذاکره با باشگاه را پرداخت شدن مطالبات معوقه‌اش اعلام کرده و گفته که جز در این صورت، قراردادش را تمدید نخواهد کرد.

دردسرهای فضای مجازی برای پرسپولیس: قیمت بشار رسن را بالا بردند

 

یکی از بازیکنانی که برانکو میل زیادی به ماندنش دارد اما هنوز با باشگاه به توافق نرسیده، بشار رسن است. همانی که ابتدا مذاکره برای تمدید قرارداد را به بعد از جام ملت‌ها موکول کرد و حالا هم می‌گوید تا مطالبات 40درصدی‌اش را پرداخت نکنند، پای میز مذاکره نمی‌نشیند.

این هافبک عراقی برای تمدید قراردادش هم چیزی نزدیک به 400 هزار دلار خواسته اما این رقمی نیست که مورد تایید باشگاه باشد.

اتفاقا اعتراض پرسپولیسی‌ها هم همین است که مدیرعامل باشگاه درباره‌اش گفته: «فضای مجازی باعث شد قیمت بشار رسن ناگهان افزایش پیدا کند و از طرفی هواداران به ما فشار آورده‌اند که قرارداد این بازیکن را زودتر تمدید کنیم. البته خود باشگاه و کادر فنی هم خواهان ادامه‌ی همکاری با رسن است و باید بگویم که ما از بابت او و قراردادش نگران نیستیم اما این هم که رقم قراردادش را چند برابر کنیم، کار درستی نیست.»

در واقع هم پرسپولیس ناراضی است و هم رسن. باشگاه از رقم پیشنهادی او و خودِ این بازیکن، از پرداخت نشدن مطالبات 70 هزار دلاری‌اش که بخشی از آن به فصل گذشته مربوط می‌شود. برای همین هافبک عراقی تنها شرط مذاکره با باشگاه را پرداخت شدن مطالبات معوقه‌اش اعلام کرده و گفته که جز در این صورت، قراردادش را تمدید نخواهد کرد.

 

11 – 220

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/98677/دردسرهای-فضای-مجازی-برای-پرسپولیس-قیمت-بشار-رسن-را-بالا-بردند