printlogo


با بازگشت پینتو از انگلیس اتفاق می‌افتد
محرمی در لیست فروش دیناموزاگرب
محرمی در لیست فروش دیناموزاگرب
کد خبر: 98603 تاریخ: 1398/2/27 15:51
با بازگشت ایوو پینتو به دینامو زاگرب، صادق محرمی در لیست خروج قرار گرفته و این باشگاه آماده است تا با ارائه پیشنهاد خوب سایر تیم‌ها او را به فروش برساند.

صادق محرمی که سال گذشته از پرسپولیس راهی دینامو زاگرب شد، نتوانست جایگاه چندان ثابتی در این تیم پیدا کند و به غیر از مسابقات لیگ اروپا که فرصت کمی به او داده شد و تنها در یک مسابقه به میدان رفت، در ۳۴ هفته این فصل لیگ یک کرواسی نیزتنها ۱۸ بازی به نام خود ثبت کرد.

این مدافع راست ۲۳ ساله در پنج بازی اخیر دینامو زاگرب تنها در یک مسابقه حضور ۹۰ دقیقه‌ای داشته، در یک دیدار نیمکت‌نشین بوده و در سه هفته دیگر جزو فهرست تیمش قرار نگرفته تا روزهای چندان خوبی را در این تیم نداشته باشد.

محرمی که چهارشنبه شب و در جریان برتری تیمش مقابل گوریکا برای دومین بازی پیاپی در فهرست دینامو زاگرب حضور نداشت، ظاهرا به پایان کارش با این باشگاه کروات رسیده و فصل آینده باید برای تیم دیگری به میدان برود.

باشگاه دینامو زاگرب به تازگی ایوو دنیل فریرا پینتو، مدافع- هافبک ۲۹ ساله را که طی سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ در این تیم کروات حضور داشت ولی در سه فصل اخیر برای نوریچ سیتی انگلیس به میدان رفته را به خدمت گرفت تا این بازیکن پرتغالی که سابقه بازی برای تمام رده‌های سنی پایه تیم ملی این کشور را دارد، جانشین صادق محرمی شود.

بنابر نوشته سایت germanijak، با بازگشت ایوو پینتو به دینامو زاگرب، صادق محرمی در لیست خروج قرار گرفته و این باشگاه آماده است تا با ارائه پیشنهاد خوب سایر تیم‌ها او را به فروش برساند و البته این احتمال وجود دارد که مدافع راست ایرانی را دراختیار باشگاه لوکوموتیو زاگرب قرار دهد.

گفتنی است یاران محرمی که قهرمانی‌شان در لیگ یک کرواسی قطعی شده و در دو هفته اخیر یک تساوی و یک پیروزی داشتند، چهارشنبه شب هم توانستند با نتیجه ۳ بر یک مقابل گوریکا به برتری دست یابند تا ۸۶ امتیازی شده و فاصله ۲۳ امتیازی با تیم رده دومی ری‌یکا که یک بازی کمتر از آنها دارد، پیدا کنند.

3-300

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/98603/محرمی-در-لیست-فروش-دیناموزاگرب