printlogo


از پارس‌جنوبی نمی‌ترسیم اما نمی‌خواهیم غافلگیر شویم
برانکو: پیشنهاد زیاد دارم اما با قراردادم چه کنم؟
برانکو: پیشنهاد زیاد دارم اما با قراردادم چه کنم؟
کد خبر: 98436 تاریخ: 1398/2/24 13:38
پیشنهادهای تازه‌ای به دستم رسیده اما با پرسپولیس قراردادی دارم که نمی‌توانم آن را نادیده بگیرم.

برانکو: پیشنهاد زیاد دارم اما با قراردادم چه کنم؟

 

روزی نیست که درباره‌ی جدایی برانکو از پرسپولیس، چیزی نخوانیم یا نشنویم. البته که آقای سرمربی بخاطر پرداخت نشدن حق و حقوقش می‌توانست فسخ کند و برود اما چنین نکرد و حالا هم وقتی از پیشنهادهای تازه‌اش حرف می‌زند، باز به یادمان می‌آورد که از قراردادش با پرسپولیس یک سال دیگر باقی مانده.

اتفاقا هواداران و باشگاه از همین حالا خواهان تمدید قراردادش شده‌اند و مرد کروات هم در پاسخ، پالس‌های مثبتی فرستاده اما این دلیل نمی‌شود که پیشنهادهایش را باز به رخ‌مان نکشد: «من یک سال دیگر به پرسپولیس قرارداد دارم اما باشگاه می‌خواهد که قراردادم طولانی‌تر باشد. البته من هم پیشنهادهای تازه‌ای به دستم رسیده اما با پرسپولیس قراردادی دارم که نمی‌توانم آن را نادیده بگیرم.» این را برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه با یکی از هموطنانش گفته. به خبرنگاری که برای سایت وکرنیجی می‌نویسد و هر از گاهی می‌نشیند پای حرف‌های سرمربی پرسپولیس.

این بار هم بهانه‌ی او برای نوشتن از برانکو، حال و روز پرسپولیس است که تا هت‌تریک قهرمانی با مرد کروات، تنها یک امتیاز دیگر فاصله دارد. و بعد برای مقدمه‌ی تازه‌اش نوشته: «برانکو ایوانکوویچ در آوریل ۲۰۱۵ هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت و در فصل اول به خاطر تفاضل گل از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند. او در ادامه دو بار پیاپی قهرمان لیگ ایران و دو بار هم فاتح سوپر جام شد. برانکو پرسپولیس را به فینال لیگ قهرمانان آسیا رساند و این فصل که در آستانه سومین قهرمانی در لیگ است، در نیمه‌نهایی جام حذفی هم قرار دارد و می‌تواند یک جام متفاوت را به دست بیاورد. در صورتی که برانکو باز هم با پرسپولیس قهرمان لیگ ایران شود، اولین مربی کروات در تاریخ است که با یک تیم خارجی ۳ بار پیاپی قهرمان لیگ می‌شود. پیش‌تر ملادن فرانچیچ در سال ۲۰۰۵ با فولاد و زلاتکو کرانچار با سپاهان در سال ۲۰۱۲ نیز قهرمان لیگ ایران شده بودند.»

در ادامه هم نقل قولی از این مربی را گذاشته پیش‌رویمان: «خوشبختانه امیدوار به کسب دو جام در لیگ و جام حذفی هستیم تا فصل را به خوبی به پایان برسانیم.»

خبرنگار وکرنیجی گریز هم زده به تساوی پرسپولیس برابر ماشین‌سازی که سرنوشت قهرمانی را به روز آخر کشاند: «قرمزها می‌توانند با یک امتیاز در بازی با پارس‌جنوبی قهرمانی‌شان را در لیگ برتر قطعی کنند. پرسپولیس با ۵۸ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و سپاهان با ۵۵ امتیاز دوم است که یکی از این دو تیم روز پنج‌شنبه جام قهرمانی را بالای سر می‌برد. پرسپولیس در بوشهر با پارس‌جنوبی رده دوازدهمی بازی دارد و سپاهان هم میزبان استقلال خوزستانی است که سقوطش به دسته پایین‌تر قطعی شده. تیم برانکو در صورتی قهرمان نمی‌شود که شکست بخورد و سپاهان برنده شود. البته احتمال کمی وجود دارد که این سناریوی تاریک رخ دهد چون پرسپولیس در ۲۹ دیدار خود در این فصل لیگ برتر تنها یک بار شکست خورده است.»

این گزارش – مصاحبه با بازخوانی صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ بعد از بازی با ماشین‌سازی ادامه پیدا کرده و سپس می‌رسیم به این نقل قول او: «در بازی با ماشین‌سازی تنها ۷۰ هزار نفر در ورزشگاه بودند در حالی که می‌شد ۱۰۰ هزار نفر در ورزشگاه باشند. البته الان نسبت به قبل، احساس هیجان و شادی کمی در کنار باشگاه حس می‌شود چون قهرمانی به ما خیلی نزدیک شده و این سومین قهرمانی پیاپی ما در لیگ برتر است.»

آخرین موضوعی که سرمربی پرسپولیس در مصاحبه با هموطنش درباره‌ی آن حرف زده، ترس احتمالی پرسپولیس از بازی آخر با پارس‌جنوبی است. برانکو گفته: «بوشهر شهری در جنوب ایران و الان خیلی گرم است. از طرفی تمام حریفان برابر ما با ۲۰۰ درصد توان‌شان ظاهر می‌شوند. پارس‌جنوبی حریف سرسختی است. با توجه به نتایجی که در هفته‌های اخیر گرفتیم، شگفتی‌های زیادی رخ داده و این یعنی باید خیلی مراقب باشیم تا غافلگیر نشویم. البته وقتی به بازیکنانم و شادی و کیفیتی که در تمرینات دارند نگاه می‌کنم، خیالم راحت می‌شود. پنج‌شنبه با این روحیه و کیفیت قهرمان می‌شویم. جام هنوز در قفسه است اما پنج‌شنبه باید در قفسه را باز کنیم و آن را به دست بیاوریم.»

 

11 – 670

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/98436/برانکو-پیشنهاد-زیاد-دارم-اما-با-قراردادم-چه-کنم