printlogo


از شنیدن داستان‌های جعلی اذیت می شوم
آزمون: مردم رودررو درباره‌ام حرف بزنند، نه در اینستاگرام
آزمون: مردم رودررو درباره‌ام حرف بزنند، نه در اینستاگرام
کد خبر: 97509 تاریخ: 1398/2/4 18:09
متأسفانه اینستاگرام در ایران بد جا افتاده است و این موضوع مرا خیلی رنج می‌دهد.مردم می‌توانند رو در رو به من بگویند سردار تو فلان هستی ولی متأسفانه در اینستاگرام به من توهین می‌کنند.

 

سردار آزمون در مصاحبه‌ای درباره مسائل مختلف و اتفاقات و حواشی ای که برایش رخ داده حرف زده و تاکید کرد از داستان‌های جعلی که درباره اش گفته می‌شود، اذیت می‌شود:«وقتی مردم داستان‌های جعلی درباره ام می‌نویسند، اذیت می‌شوم. دوست ندارم کسی وارد حریم خصوصی ام شود. متأسفانه اینستاگرام در ایران بد جا افتاده است و این موضوع مرا خیلی رنج می‌دهد.مردم می‌توانند رو در رو به من بگویند سردار تو فلان هستی ولی متأسفانه در اینستاگرام به من توهین می‌کنند.»

مهاجم تیم ملی درباره خداحافظی اش از تیم ایران بعد از جام جهانی و اینکه فشاری روی او بوده است تا تسلیم شود، گفت:«من هیچ وقت نمی‌بازم و تسلیم نمی‌شوم.»

آزمون همچنین با اشاره به مشکلات تیم ملی قبل از جام ملت‌های آسیا گفت:«متأسفانه به خاطر تحریم‌ها و مشکلات مالی تمرین و بازی‌های دوستانه زیادی نداشتیم.

او که معتقد است لیورپول قهران اروپا خواهد شد  در خصوص اینکه آیا ترجیح می‌دهد در لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید بازی کند و مقابل سرخیو راموس به این تیم گل بزند؟ گفت:«در لیگ قهرمانان اروپا به هر تیمی گل بزنم خوشحال می‌شوم.»

3-185

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97509/سردار-آزمون-اینستاگرام