printlogo


تمرین پرسپولیس: آماده‌ی بازی با سپاهان
تمرین پرسپولیس: آماده‌ی بازی با سپاهان
کد خبر: 97481 تاریخ: 1398/2/4 15:37
در روزی که شجاع به دلیل محرومیت در نقش مهاجم ظاهر شده بود، شایان مصلح برای حضور در ترکیب اصلی تمرین کرد.

تمرین پرسپولیس: آماده‌ی بازی با سپاهان

 

بنا به عادت، پرسپولیسی‌ها امروز هم به ورزشگاه شهید کاظمی رفتند و از ساعت 11 شروع کردند به تمرین. تمرینی که در سالن بدنسازی آغاز شد و 30 دقیقه بعد در حالی که چیزی نزدیک به 200 هوادار روی سکوها نشسته بودند، در زمین چمن ادامه پیدا کرد. همین که برانکو و بازیکنان وارد زمین شدند، هواداران شروع کردند به تشویق آنها و طبیعی است که آقای سرمربی بیش از همه تشویق شده باشد.

پرسپولیسی‌ها خیلی زود رفتند سر اصل مطلب و در سه گروه، فوتبال هدفمند بازی کردند. شجاع اما که از بازی با سپاهان محروم است، در پست مهاجم بازی می‌کرد. بخش بعدی تمرین، سانتر از کناره‌ها و ضربه به دروازه بود و بعد هم فوتبال درون‌تیمی و فشرده در نیمی از زمین که تذکرهای بیرانوند به آدام همتی را در پی داشت و همین‌طور ضربه‌های شروع مجدد.

هنگامی که بازیکنان اصلی مشغول تمرینات تاکتیکی زیر نظر برانکو بودند، بازیکنان زیر ۲۳ سال جداگانه زیر نظر زلاتکو تمرین می‌کردند. اتفاق مهم در تمرین، حضور شایان مصلح بود که بدون هیچ مشکل و حتی دردی همپای بقیه‌ی بازیکنان کار کرد و محمد انصاری هم که بیشتر در سالن کار می‌کرد، اواخر تمرین برای انجام تمرینات اختصاصی به زمین آمد. ماریو بودیمیر اما به دلیل سفر به کرواسی غایب بود.

این تمرین چند میهمان هم داشت. غیر از اسماعیل حلالی، تعدادی از دوستان برانکو و همین‌طور پسرش که از دبی همراه تیم به تهران آمده بودند، در ورزشگاه حضور داشتند.

 

11 – 220

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97481/تمرین-پرسپولیس-آمادهی-بازی-با-سپاهان