printlogo


صیادمنش: برای جدایی اختیارم دست باشگاه است
صیادمنش: برای جدایی اختیارم دست باشگاه است
کد خبر: 97477 تاریخ: 1398/2/4 15:08
اللهیار صیاد منش جدایی از استقلال را به تصمیم باشگاهش مرتبط می‌داند. این بازیکن در حالی از جدایی حرف می‌زند که هنوز درخشش آن چنانی در استقلال نداشته است.

احتمال جدایی صیاد منش از استقلال در شرایطی که این بازیکن عملکرد آن چنان درخشانی هم دراین تیم نداشته، یکی از موضوعات عجیب روزهای اخیراستقلال بوده است. ماجرایی که حالا این بازیکن را هم به واکنش وا داشته است. صیاد منش در این باره می‌گوید:« از این که امسال با استقلال قرارداد امضا کردم بسیار راضی هستم و هیچ مشکلی هم وجود ندارد. دو سال دیگر با استقلال قرارداد دارم و به هیچ عنوان رفتن یا ماندنم دست خودم نیست و اختیاری برای جدایی از این تیم ندارم ضمن اینکه از پوشیدن پیراهن استقلال کاملا راضی هستم و به خودم افتخار می کنم.»

 صیاد منش از سرمربی اش راضی است و از او تشکر می‌کند:« من بسیار از آقای شفر تشکر می کنم چراکه ایشان در اوج جوانی به من بازی دادند و خودتان هم دیدید هر زمان ایشان تصمیم گرفتند با جان و دل در زمین حضور پیدا کردم چون می دانستم ایشان صلاح من را بهتر می دانند. الان هم خودتان می دانید که من دو سال دیگر قرارداد دارم و اگر کادر فنی به من احتیاج داشته باشند با جان و دل می مانم و برای استقلال بزرگ بازی می کنم. من در هر شرایطی تابع تصمیم کادر فنی و آقای شفر هستم و هر تصمیم بگیرند با کمال میل می پذیرم.

 آیا جدایی اللهیار ازاستقلال قطعی شده؟ او به این سوال هم پاسخ می‌دهد:« من چون قرارداد دارم خودم نمی توانم با باشگاهی مذاکره کنم و این باشگاه استقلال است که در جریان مذاکره هستند. من هم شنیده ام که پیشنهادهایی وجود دارد ولی خودم چیزی نمی دانم چون در این باره اختیاری ندارم.»

10-160

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97477/صیاد-منش-جدایی-استقلال