printlogo


بازی بعدی را ببریم نزدیک صعود خواهیم بود
فریرا: همه از قدرت تیم‌های ایرانی در خانه خبر دارند
فریرا: همه از قدرت تیم‌های ایرانی در خانه خبر دارند
کد خبر: 97445 تاریخ: 1398/2/3 17:31
اگر بازی بعدی را ببریم، نزدیک صعود خواهیم بود. پس از آن هم باید به ایران برویم تا مقابل پرسپولیس قرار بگیریم و همه می‌دانند که تیم های ایرانی چقدر در خانه و در بین هواداران شان قدرتمند هستند.

بازی بعدی را ببریم نزدیک صعود خواهیم بود

ژسوالدو فریرا، سرمربی پرتغالی السد بعد از شکست پاختاکور گفت:انتظار یک بازی بسیار سخت را داشتم و همه دیدند که حریف ما چقدر قوی بود. بازی در مسیری پیش رفت که ما نمی خواستیم اما با هویتمان بازی کردیم و تلاش کردیم موقعیت هایی را بسازیم و در نتیجه توانستیم گل بزنیم و بازی را ببریم.ما استراتژی بازی را عوض نکردیم و در نیمه اول بسیار پرتلاش ظاهر شدیم. اما در نیمه دوم خیلی بهتر بودیم. تیم ما با قدرت دفاع کرد و در حمله هم برای خلق موقعیت بسیار تلاش کرد.

فریرا در ادامه گفت: کار ما هنوز سخت است و رقابت بسیار نزدیک است. اگر بازی بعدی را ببریم، نزدیک صعود خواهیم بود. پس از آن هم باید به ایران برویم تا مقابل پرسپولیس قرار بگیریم و همه می‌دانند که تیم های ایرانی چقدر در خانه و در بین هوادارانشان قدرتمند هستند.

سرمربی السد در مورد تاخیر ایجاد شده در گل برتری این تیم گفت: در مقابل پرسپولیس، ما در وقت اضافه پیروز شدیم. کل تیم می داند که اگر می خواهند به برتری برسند، باید تا دقیقه آخر بجنگند.

3-185

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97445/ژسوالدو-فریرا-صعود-السد