printlogo


فدایی: ازمومنی به مراجع قضایی شکایت می‌کنم
فدایی: ازمومنی به مراجع قضایی شکایت می‌کنم
کد خبر: 97354 تاریخ: 1398/2/2 15:48
محمد فدایی، مربی امیدهای استقلال به دفاع از خود در برابر اظهارات محمد مومنی پرداخته و اعلام کرده از مومنی به مراجع قضایی بابت اظهاراتش شکایت می کند.

محمد فدایی، مربی سابق امید های استقلال که از سوی محمد مومنی، رئیس آکادمی باشگاه استقلال برکنار شده درباره صحبت هایی که مومنی درباره او مطرح و حتی ادعا کرده که این مربی با بازیکنان قلیان می‌کشیده این واکنش را نشان داده است. فدایی در این راستا به ایران ورزشی می‌گوید:« ایشان تحت فشار عصبی بوده که چنین صحبت هایی را به زبان آورده است. مطمئنا به خاطر حرف هایی که ایشان به زبان آورده به مراجع قضایی شکایت می‌کنم.» فدایی درباره اینکه چرا بعد از قهرمان کردن استقلال در رده امیدهای تهران با حکم اخراج مواجه شده نیز گفت:« نمی‌دانم چرا این برخورد را با من داشتند. من بعد از 25 سال توانستیم استقلال را قهرمان لیگ امید های تهران کنم. افتخاری که خیلی از بزرگان این باشگاه در زمان مربیگری خود در تیم امید به آن نرسیده بودند اما من موفق شدم با کمک بچه ها بعد از سال ها به سکوی قهرمانی برسم. ایشان می‌خواسته دوستان و رفقایش را بر مسند کار بنشاند که چنین بهانه هایی را مطرح کرده و گفته من با بازیکنان تیم قلیان می‌کشیدم.» فدایی ادامه داد:« زندگی شخصی هر کسی به خودش مربوط است و کسی که ریاست آکادمی یک باشگاه را به دست می‌گیرد باید مسائل فنی را اولویت قرار دهد ضمن اینکه من همیشه سعی کردم اخلاق محور باشم. اینکه بحث قلیان کشیدن وسط می‌آید نشان می‌دهد که آقای مومنی شدیدا تحت فشار عصبی قرار گرفته اما من از ایشان قطعا شکایت خواهم کرد تا پاسخگوی اظهاراتش باشد.» فدایی در پایان حرف هایش گفت:« برای استقلال همیشه احترام قائلم و امیدوارم این تیم به موفقیت هایش ادامه دهد. فصل پیش خاطرات خوبی را با بچه ها در رده امیدها رقم زدیم که از همه آن ها بابت تلاش هایی که در راستای قهرمانی تیم انجام دادند، تشکر می‌‌کنم.»

لازم به ذکر است که محمد مومنی، رئیس آکادمی باشگاه استقلال طی اظهاراتی عجیب محمد فدایی را به قلیان کشی با بازیکنان امید متهم کرده بود.

1

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97354/محمدفدایی-محمد-مومنی-آکادمی-قلیان-کشی