printlogo


کولی: موافق رفتار شفر با باقری هستم
کولی: موافق رفتار شفر با باقری هستم
کد خبر: 97342 تاریخ: 1398/2/2 12:51
کولیف مربی استقلال با تصمیم شفر برای بازگرداندن فرشید باقری به تمرینات کاملا موفق است. کولی از این تصمیم دفاع کرده.

کولی هم موافق بازگشت باقری است

میگوئل کولی، مربی استقلال پیروزی مقابل الهلال را راهی در جهت صعود از گروه می‌داند:« استقلال نشان داده می‌تواند کارهای بزرگ انجام دهد ولی برای این موضوع ابزار هم می‌خواهد. ما در این مدت در زمین های خوبی تمرین نکردیم اما باشگاه قول داده که کیفیت زمین تمرین ما را تغییر بدهد. ما چند روز در قطر تمرین کردیم و دیدید که چه فوتبال روانی مقابل الهلالانجام دادیم. الان هم در امارات زمین تمرین خوبی در اختیار تیم است. اگر در بازی مقابل تیم عربستانی نتیجه بگیریم یکی از شانس‌های اصلی صعود هستیم چون بازی با الدحیل در ورزشگاه خودمان و مقابل چشم تماشاگران برگزار می‌شود. همانطور که گفتم به این تیم می‌توان امید داشت و باید به آینده خوشبین بود. استقلال یک تیم عادی نیست.»

مربی تیم استقلال در خصوص اینکه شانسی برای استقلال در لیگ برتر قائل است یا خیر این پاسخ را می‌دهد:« فوتبال قابل پیش بینی نیست، من از شما سوال می‌کنم آیا مطمئن بودید استقلال،الهلال و سپاهان را می‌برد؟ وقتی تیم ما آرامش پیدا کرد، ما هم به باور رسیدیم که می‌توانیم موفق شویم. شاید حتی برخی طرفداران تیم ما باور نداشتند الهلال را ببریم ولی در حالی که در بیرون از استادیوم خودمان بازی می‌کردیم حریف را با آن همه سرمایه و بازیکن گران قیمت و امکانات شکست دادیم. الان هم این باور در بین کادر فنی و بازیکنان هست که تیم ما موفق می شود. همه تمرکز ما هم روی بازی با الهلال است و تمرینات ما برای این بازی برنامه ریزی شده است.خوشبختانه چند بازیکنی که آسیب هایی داشتند به تیم برگشته‌اند و با دست بازتری نسبت به بازی رفت مقابل الهلال به میدان می‌رویم.»

کولی از رفتار شفر در مواجهه با فرشید باقری حمایت می‌کند:« من با صحبت های سرمربی تیم کاملا موافق هستم و آن را درست می‌دانم. سرمربی تیم برای بازیکنان مثل پدر است و باید جنبه آموزشی را هم در نظر گرفت. نمی‌شود با یک بازیکن که اشتباهی کرده فقط تنبیهی رفتار کرد بلکه باید به او تذکر داد تا متوجه اشتباهش شده و این شانس را داشته باشد که رفتارش را اصلاح کند و در خدمت تیم باشد. مثل مهدی قائدی که دیدید بازگشتش پس از عذر خواهی به نفع تیم تمام شد شفر روی نظم تاکید بسیاری دارد اما جنبه آموزشی و پدرانه کار را هم در نظر می‌گیرد.»

10-390

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97342/کولی-شفر-بازگشت-باقری