printlogo


پرسپولیس علیه الاهلی به ای‌اف‌سی نامه نوشت
پرسپولیس علیه الاهلی به ای‌اف‌سی نامه نوشت
کد خبر: 97341 تاریخ: 1398/2/2 13:49
مسئولان الاهلی بر خلاف قولی که داده بودند، تا این لحظه هیچ بلیتی به هواداران ایرانی نفروخته‌اند.

پرسپولیس علیه الاهلی به ای‌اف‌سی نامه نوشت

 

در نشست هماهنگی بازی پرسپولیس و الاهلی مقرر شده بود که بلیت فروشی این بازی از عصر یکشنبه آغاز شود و قرار بود 400 قطعه بلیت به هواداران پرسپولیس فروخته شود. حال آنکه وقتی مسئولان باشگاه برای راستی آزمایی و بررسی شرایط تهیه بلیت توسط ایرانی‌ها به محل اعلام شده مراجعه کردند، از فروش بلیت خبری نبود و حتی ایرانی‌هایی که در فاصله‌ی چند ساعت مانده به شروع بازی خود را به ورزشگاه آل‌مکتوم رسانده بودند، نتوانستند بلیت بخرند.

البته به آنها گفته شده که بلیت ‌فروشی‌ از ساعت 15 آغاز خواهد شد اما این چیزی نیست که در نشست هماهنگی مصوب شده بود و به همین دلیل، پرسپولیسی‌ها به ای‌اف‌سی معترض شدند. آنها همان یکشنبه کارشکنی سعودی‌ها را به اطلاع نماینده کنفدراسیون و ناظر بازی رساندند و برای رسمی‌تر کردن اعتراض‌شان یک نامه هم به ای‌اف‌سی فرستادند.

موضوع این نامه «اعتراض پرسپولیس نسبت به رفتار غیراخلاقی باشگاه الاهلی در خصوص بلیت فروشی» نام گرفته و در آن می‌خوانیم: «مدیران دو تیم روز یک‌شنبه در جلسه هماهنگی قبل از مسابقه شرکت و مسوولان الاهلی اعلام کردند که بلیت فروشی از ساعت 5عصر همین روز در محل برگزاری مسابقه آغاز خواهد شد. نماینده آن باشگاه در آن زمان سهمیه قانونی بلیت‌های باشگاه پرسپولیس را نیز همراه خود نداشت و تعهد نمودند این بلیت‌ها را زمان تمرین رسمی پرسپولیس برای ما ارسال خواهند کرد. باشگاه پرسپولیس در پایان جلسه، متعاقبا زمان بلیت فروشی را به اطلاع هواداران خود رساند و هواداران ما که بعضی حتی از تهران برای تماشای این بازی به امارات سفر کرده بودند، از حوالی ساعت 15 برای تهیه بلیت در ورزشگاه حضور پیدا کردند. پرسپولیس تمرین خود را ساعت 19 در حالی آغاز کرد که بلیت فروشی هنوز شروع نشده بود و هیچ فردی از الاهلی هم برای ادای توضیحات یا تحویل سهمیه قانونی بلیت‌های پرسپولیس در محل تمرین حضور پیدا نکرد. هماهنگ‌کننده‌ی اصلی محلی هم ادعا کرد که مقام‌های الاهلی به تماس‌هایشان پاسخ نداده‌اند. ساعت 19:30 مدیر مسابقات پرسپولیس برای پیگیری مشکل به محل تمرین الاهلی رفت که نماینده این باشگاه در حضور افسران محلی به او اعلام کرد هیچ اقدامی برای بلیت فروشی صورت نمی‌گیرد و عرضه آن در روز دوشنبه (روز مسابقه) انجام می‌شود. آنها همچنین توضیحی درباره عدم ارسال بلیت سهمیه میهمان ارایه نکردند. به همین دلیل از کنفدراسیون فوتبال آسیا تقاضا داریم علیه این سوء‌رفتار، برخورد لازم، قانونی و انضباطی را مبذول دارد.»

 

11 – 390

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97341/پرسپولیس-علیه-الاهلی-به-ایافسی-نامه-نوشت