printlogo


امری: سرنوشت دست خود ماست
امری: سرنوشت دست خود ماست
کد خبر: 97337 تاریخ: 1398/2/2 02:29
سرمربی آرسنال پس از شکست برابر کریستال پالاس معتقد است تیمش هنوز شانس خوبی برای کسب سهمیه دارد و در 4 بازی باقیمانده می‌تواند به این هدف برسد.

امری: سرنوشت دست خود ماست

آرسنال تعارف تاتنهام، همشهری و رقیب قدیمی‌اش را برای رفتن به رتبه سوم نپذیرفت و در دیدار عصر امروز برابر کریستال پالاس 3 بر 2 شکست خورد.

اونای امری، سرمربی توپچی‌ها در پایان این دیدار معتقد است هنوز ابتکار عمل دست تیم اوست: در نیمه اول و با مالکیت توپی که در اختیار ما بود، آرسنال نمایشی بهتر از حریف ارائه داد. در نیمه دوم ما نیز را بازی را خوب شروع کردیم و سوار بر جریان مسابقه شدیم. گل دوم کریستال پالاس به آنها این اعتماد به نفس را داد که به بازی خوب خود ادامه داده و در نهایت ما را شکست دهند اما چنین فرصتی برای ما هم پس از گل دوم خودمان به دست آمده بود.

وی ادامه داد: پالاس از لحاظ تاکتیکی تیم بسیار خوبی بوده و از نظر دفاعی به صورت کاملا سازمان یافته عمل می کردند که در مجموع این مسائل باعث شد شرایط بازی برای ما بسیار دشوار شود. بعد از اینکه ما الکس آیوبی را به میدان آوردیم شرایط تیم بهتر شد اما پذیرش گل دوم برای ما خیلی سخت بود و باعث شد اعتماد به نفس آرسنال از دست برود.

امری در مورد شانس کسب سهمیه گفت: ما بازیکنانی سرحال و پر انرژی داشتیم اما حریف نیز تیم باکیفیتی بود و همچنان سرنوشت برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در دستان خودمان خواهد بود.

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97337/امری-آرسنال-توپچی-ها