printlogo


زیدان: دلیل سوت‌ها علیه بیل را نمی‌فهمم
زیدان: دلیل سوت‌ها علیه بیل را نمی‌فهمم
کد خبر: 97335 تاریخ: 1398/2/1 23:44
سرمربی رئال می‌گوید: درک نمی کنم چرا علیه بیل سوت می‌زنند ولی مثلا ایسکو را تشویق می‌کنند.

زیدان: دلیل سوت‌ها علیه بیل را نمی‌فهمم

رئال زیدان هنوز ثبات و درخشش فصل گذشته را ندارد. آنها امشب و پس از تساوی ناامید کننده هفته قبل برابر لگانس، با سه گل بیلبائو را شکست دادند.

زین‌الدین زیدان، سرمربی کهکشانی‌ها پس از پایان بازی گفت: نمایش خوبی در طول مسابقه داشتیم. همه از نیمه دوم حرف می زنند ولی نیمه اول هم برتر از حریف بودیم و فقط نتوانستیم گل بزنیم. از همه چیز راضی هستم. بیلبائو سعی در جبران گل داشت ولی هرگز کنترل بازی را از دست ندادیم. با زدن گل اول هم شرایط مان بسیار بهتر از قبل شد.

او در مورد شرایط خط دفاع رئال گفت: بیلبائو روی ضربات ایستگاهی و توپ های دوم تیم خطرناکی بود ولی حتی یک موقعیت روی این ضربات به آنها ندادیم و فقط ضربه اینیاکی ویلیامز در دقایق پایانی، تنها بخت بیلبائو بود. برای هر دروازه بان و دفاعی، بسته ماندن دروازه اهمیت بالایی دارد. در این بازی از هر نظر شایسته برد بودیم و نمی توانم از مدافعان ناراضی باشم. پنجشنبه یک بازی دشوار و خطرناک برابر حریفی چون ختافه داریم که برای سهمیه لیگ قهرمانان می جنگد. باید ثابت کنیم که تیم بهتری هستیم.

زیزو با اشاره به هت تریک بن‌زما گفت: چیزی در مورد کریم تغییر نکرده است. همه می دانیم که او تا چه اندازه برای تیم مفید است. درخشش او تحسین برانگیز است و برایش بسیار خوشحالم. کریم اعتماد به نفس بالایی دارد و همیشه به دنبال پیشرفت است.

واکنش او در مقابل سوت ها علیه بیل نیز جالب بود: گرت یک موقعیت گلزنی داشت و دوست داشتم گل شود. خیلی نمی خواهم وارد این مبحث سوت های اعتراضی شوم ولی درک نمی کنم چرا علیه بیل سوت می زنند ولی مثلا ایسکو را تشویق می کنند.

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97335/زیزو-رال