printlogo


برانکو دوباره به عالیشاه اعتماد می‌کند؟
برانکو دوباره به عالیشاه اعتماد می‌کند؟
کد خبر: 97088 تاریخ: 1398/1/27 14:20
بعید نیست عالیشاه در بازی حساس برابر ذوب‌آهن به عنوان بازیکن ذخیره به میدان برود چون هم بودیمیر مصدوم است و هم برانکو با توجه به فشردگی بازی‌ها، نیاز به تقسیم قوا و استفاده از همه نیروهایش دارد.

برانکو دوباره به عالیشاه اعتماد می‌کند؟

 

امید عالیشاه که دو بازی اخیر پرسپولیس برابر الاهلی و سایپا را به خاطر یک مصاحبه‌ی اعتراض‌آمیز از دست داده بود، دوباره به کادر بازیکنان مورد اعتماد برانکو برگشته است.

البته این بازیکن در تمام این روزها و حتی بعد از مصاحبه‌ای که پس از پیروزی پرسپولیس انجام داده بود، در تمرینات حضور داشت اما از روزی که برانکو گفت در بازی با ذوب‌آهن او را به فهرست تیم برمی‌گرداند، در تمرینات حال و هوای متفاوتی دارد.

این‌طور به نظر می‌رسد که او با فراموشی مشکلات چند روز گذشته، مورد بخشش قرار گرفته و می تواند اعتماد برانکو را برای بازی کردن جلب کند. عالیشاه به همین امید با پرسپولیس به اصفهان رفت. او البته در ترکیب اصلی جایی نخواهد داشت اما بعید نیست که در بازی حساس برابر ذوب‌آهن به عنوان بازیکن ذخیره به میدان برود چون هم بودیمیر مصدوم است و هم برانکو با توجه به فشردگی بازی‌ها، نیاز به تقسیم قوا و استفاده از همه نیروهایش دارد.

 

11 – 160

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97088/برانکو-دوباره-به-عالیشاه-اعتماد-میکند