printlogo


هجوم کاربران ایرانی به اینستاگرام گزینه مربیگری تیم ملی
پرسپولیسی‌ها کلینزمن را تهدید کردند
پرسپولیسی‌ها کلینزمن را تهدید کردند
کد خبر: 97027 تاریخ: 1398/1/26 15:42
اغلب کاربران ایرانی به کلینزمن خوش‌آمد گفتند و البته چشم‌انتظار هستند تا او زودتر به ایران بیاید.بعضی دیگر از کاربران هم نوشتند خط قرمزشان برانکو و پرسپولیس است و بهتر است کلینزمن با آن‌ها در نیفتد.

تهدید کلینزمن: با برانکو کاری نداشته باش

از وقتی کارلوس کی‌روش از تیم ملی جدا شده و هدایت کلمبیا را بر عهده گرفته، اخبار مختلفی درباره جانشین او منتشر شده است. یک روز بحث هروه رنار است و روز دیگر برانکو ایوانکوویچ و لورن بلان اما شایعه‌های جدید حکایت از حضور احتمالی یورگن کلینزمن در ایران دارد. همین خبر کافی بود تا بعضی از کاربران ایرانی به صفحه‌ی این مربی در اینستاگرام بروند و مطابق معمول به زبان فارسی کامنت‌هایی بگذارند.

اغلب کاربران ایرانی به کلینزمن خوش‌آمد گفتند و البته چشم‌انتظار هستند تا او زودتر به ایران بیاید و مربیگری تیم ملی را بر عهده بگیرد. بعضی دیگر از کاربران هم نوشتند خط قرمزشان برانکو و پرسپولیس است و بهتر است یورگن کلینزمن با آن‌ها در نیفتد. گویا اختلاف‌های قدیمی کی‌روش و برانکو باعث شده تا از همین حالا بعضی از هواداران پرسپولیس نگران باشند.

---

در این بین کل‌کلی هم بین طرفداران استقلال و پرسپولیس به‌وجود آمد تا صفحه‌ی شخصی یورگن کلینزمن دستخوش اتفاق‌های زیاد و البته عجیبی باشد. جالب اینجاست که از یک‌شنبه تا امروز نزدیک به 6 هزار فالوور به تعداد دنبال‌کننده‌های این مربی در اینستاگرام اضافه شده که اغلب آن‌ها نیز کاربران ایرانی هستند. 

 

2

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97027/یورگن-کلینزمن-پرسپولیس-برانکو