printlogo


گواردیولا: لیورپول همه بازی‌هایش را می‌برد اما سرنوشت لیگ دست خودمان است
گواردیولا: لیورپول همه بازی‌هایش را می‌برد اما سرنوشت لیگ دست خودمان است
کد خبر: 97013 تاریخ: 1398/1/26 02:54
سرمربی سیتی به خوبی می‌داند که لیورپول در 4 دیدار باقیمانده‌اش کار سختی برای برد ندارد اما معتقد است هنوز هم تیمش شانس دفاع از عنوان قهرمانی‌ را دارد.

گواردیولا: لیورپول همه بازی‌هایش را می‌برد اما سرنوشت لیگ دست خودمان است

پپ گواردیولا، سرمربی سیتی به خوبی می‌داند که لیورپول در 4 دیدار باقیمانده‌اش کار سختی برای برد ندارد اما معتقد است هنوز هم تیمش شانس دفاع از عنوان قهرمانی‌ را دارد.

او پس از برتری تیمش برابر کریستال پالاس گفت: پس از شکست در لیگ قهرمانان، واقعا بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. در ماه‌های دسامبر، ژانویه و فوریه هر 3 روز یک بار بازی کرده‌ایم اما حتی اگر کاملا شاداب نباشیم، برای چنین بازی‌هایی شخصیت داریم. فکر می‌کنم لیورپول در تمام بازی‌های باقی‌مانده خود پیروز خواهد شد اما سرنوشت لیگ برتر هنوز در دستان ما است. اگر می‌خواهیم دومین قهرمانی متوالی خود را کسب کنیم، باید در تمام بازی‌های پیش رو پیروز شویم. بازیکنان نیز این موضوع را می‌دانند و نشان داده‌اند می‌خواهند این کار را انجام دهند. پس چرا نباید به آن‌ها اعتماد کنم؟

 او در ادامه افزود: برای یک بازه یک ماهه اگر بازهم امتیاز از دست می‌دادیم قهرمانی در لیگ برتر خیلی سخت می‌شد. پس از آن با شخصیتی فوق العاده در تمام بازی‌ها، از جمله مسابقات لیگ قهرمانان حاضر شدیم. فراموش نکنید 5 بازی تا پایان فصل مانده و ما در این 2 فصل 183 امتیاز گرفته‌ایم. این عدد، فوق العاده است چون نشان می‌دهد تا چه اندازه باثبات بوده‌ایم. حالا باید برای بازی با روز چهارشنبه با تاتنهام آماده شویم.

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97013/سیتی-لیورپول