printlogo


پوگبا: بارسا هنوز ما را حذف نکرده است
پوگبا: بارسا هنوز ما را حذف نکرده است
کد خبر: 97009 تاریخ: 1398/1/26 01:38
ستاره فرانسوی یونایتد با امیدواری به دیدار برگشت تیمش برابر بارسا نگاه می‌کند و می‌گوید هنوز یک نیمه از این رویارویی باقی مانده است.

پوگبا: بارسا هنوز ما را حذف نکرده است

منچستر یونایتد اگر چه در زمین خود با یک گل مغلوب بارسلونا شد اما این برای پل پوگبا پایان کار نیست و او معتقد است تیمش هنوز شانس صعود به نیمه نهایی را دارد.

او درباره بازی برگشت در نیوکمپ گفت:حذف ما مقابل بارسلونا هنوز قطعی نشده و اگرچه قرار است در خانه این تیم بازی کنیم، اما هنوز 90 دقیقه باقی مانده است و تازه نیمه اول نبرد ما تمام نشده و نیمه دوم باقی مانده است.

پوگبا در مورد به ثمر رساندن 2 پنالتی در دیدار مقابل وستهام گفت: فکر می کنم دروازه بان های رقیب دیگر جهت پنالتی های من را تشخیص می دهند و به همین دلیل تغییراتی در سبک پنالتی زدن خود به وجود آورده ام. مهمترین موضوع این است که توپ وارد دروازه شود و ما باید به پیروزی و سه امتیاز دست یابیم.

هافبک یونایتد با اشاره به مهار دقایق پایانی داوید دخیا در این دیدار افزود: به او گفتم این عکس العمل ها برای تو عادی است، بنابراین من به تو تبریک نمی گویم زیرا چنین واکنش هایی از سوی دخیا طبیعی است. دخیا یک دروازه بان بزرگ است و این واکنش دوباره این موضوع را نشان داد و واقعا خوش شانس هستیم که دخیا را در ترکیب داریم.

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/97009/یونایتد-بارسا-لیگ-قهرمانان