printlogo


روزی که سرمربی پرتغالی به استقبال وزیر نیامد
روایت ناظمی از تقابل کی‌روش با گودرزی
روایت ناظمی از تقابل کی‌روش با گودرزی
کد خبر: 96997 تاریخ: 1398/1/25 19:29
وقتی وزیر موضوع یکصدهزار دلار دریافتی از اسپانسر پیراهن تیم ملی را مطرح کرد،از رفتارهای او گلایه کرد.کی‌روش می گفت:این آقای روابط عمومی ( مازیار ناظمی)این مطالب را ایمیل کند،من تکذیب می کنم.

روزی که سرمربی پرتغالی به استقبال وزیر نیامد

بعد از مصاحبه کی‌روش علیه تاج،مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی  وزارت ورزش متنی درباره مربی پرتغالی منتشر کرده که بخش پایانی آن را می خوانید:«ورود وزیر وقت و حل شدن خروج سربازان تیم ملی و حمایت تمام قد از تیم ایران و ادامه بهانه جویی از سوی کی‌روش ،بازهم پیراهن و زمین تمرین و...تا روز بازدید از تمرین تیم ملی فرارسید و زمانی که جواد نکونام دستیار کی‌روش بود.هوای بارانی تیم ملی را به سالن کمپ کشاند قبل از عزیمت به جام ملت ها با وزیر وقت به دیدار تیم ملی رفتیم. کی‌روش ابتدا به استقبال نیامد! از وزیر ناراحت بود و نوبت به صحبت های خصوصی رسید؛ نکونام عزیز شاهد است، تذکرات محمود گودرزی محکم و منطقی بود، کی‌روش مستاصل شد و زد زیر همه حرف هایش!»

او کلا منکر همه صحبت‎ها در رسانه‌ها شد و گفت برداشت درستی نشده است.وقتی وزیر موضوع یکصدهزار دلار دریافتی از اسپانسر پیراهن تیم ملی را مطرح کرد،از رفتارهای او گلایه کرد.کی‌روش می گفت:این آقای روابط عمومی (مازیار ناظمی) این مطالب را ایمیل کند،من تکذیب می کنم.واقعا برخورد محمود گودرزی عزتمندانه بود.»

3-185

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/96997/تقابل-وزیر-ورزش-با-کی-روش