printlogo


مدرک تمام مربیان خارجی تائید شده است
قلعه‌نویی مدرک حرفه‌‌ای دارد، دایی و منصوریان باید کلاس بروند
قلعه‌نویی مدرک حرفه‌‌ای دارد، دایی و منصوریان باید کلاس بروند
کد خبر: 96784 تاریخ: 1398/1/21 18:01
در کلاسی که بعد از تعطیلات مسابقات لیگ برگزار می‌کنیم مربیانی مثل دایی، کمالوند، مجتبی حسینی، منصوریان و... شرکت خواهند کرد تا مدرک حرفه‌ای خود را دریافت کنند.

مدرک تمام مربیان خارجی تائید شده است

میرشاد ماجدی رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در مورد اطلاعیه سازمان لیگ مبنی بر اینکه سرمربیان باید دارای مدرک حرفه‌ای مربیگری  (Professional Coaching Diploma)  داشته باشند گفت:ـ یکی از الزاماتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده این است که لیگ قهرمانان آسیا از فصل ۲۰۲۰ سرمربیان باید مدرک حرفه‌ای داشته باشند. سازمان لیگ فوتبال هم در همین راستا چنین مطلبی را بیان کرده است. یک کلاس حرفه‌ای از قبل مانده که ۱۸ تا ۲۰ خرداد امسال در ایران برگزار می‌کنیم و در حال حاضر در حال رایزنی برای جذب مدرس این کلاس هستیم. کلاس‌های حرفه‌ای ۵ مرحله‌ای است که یکی از کلاس‌های ما دو مرحله‌اش را برگزار کرده‌ایم و ۳ مرحله دیگر آن باقیمانده است.در کلاسی که بعد از تعطیلات مسابقات لیگ برگزار می‌کنیم مربیانی مثل دایی، کمالوند، مجتبی حسینی، منصوریان و... شرکت خواهند کرد تا مدرک حرفه‌ای خود را دریافت کنند.»

ماجدی در مورد اینکه قلعه‌نویی مدرک حرفه‌ای دارد یا نه گفت:« بله قلعه‌نویی از اولین مربیانی بود که مدرک حرفه‌ای خود را دریافت کرده است.»

رئیس کمیته آموزش در مورد مدرک مربیان خارجی مثل برانکو و شفر و لینکز هم گفت:« این مربیان مدارک حرفه‌ای دارند. تمامی مربیان خارجی که برای کار به ایران می‌آیند و ما مدارکشان را تایید کرده‌ایم مدرک حرفه‌ای دارند. »

به گفته ماجدی طبق اعلام قبلی قرار است مربیان در لیگ قهرمانان آسیا از فصل ۲۰۲۰ مدرک حرفه‌ای داشته باشند مگر اینکه در دوره جدید تغییراتی در این مساله ایجاد شود.

3-220

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/96784/توضیحات-میرشاد-ماجدی-درباره-مدرک-مربیگری