printlogo


کول: یونایتد نباید برابر بارسا دفاعی بازی کند/ دلیلی برای ترس نیست
کول: یونایتد نباید برابر بارسا دفاعی بازی کند/ دلیلی برای ترس نیست
کد خبر: 96660 تاریخ: 1398/1/19 20:53
ستاره سابق شیاطین سرخ به بازیکنان این تیم توصیه می‌کند از حریف قدرتمند خود ترسی نداشته باشند و برای ارائه فوتبالی هجومی راهی میدان شوند.

کول: یونایتد نباید برابر بارسا دفاعی بازی کند/ دلیلی برای ترس نیست

اندی کول، ستاره سابق شیاطین سرخ به بازیکنان این تیم توصیه می‌کند از حریف قدرتمند خود ترسی نداشته باشند و برای ارائه فوتبالی هجومی راهی میدان شوند. او که سابقه قهرمانی با منچستریونایتد در لیگ قهرمانان را دارد درباره این جدال حساس گفت: توصیه‌ام به بازیکنان یونایتد این است که از این مسابقه لذت ببرند و فوتبال شجاعانه‌ای را به نمایش بگذارند. دلیلی برای ترس وجود ندارد. بارسلونا تیم بزرگ، با بازیکنان فوق ستاره در ترکیب خود است اما این دلیل نمی‌شود که منچستریونایتد بخواهد رو به بازی تدافعی بیاورد. منچستریونایتد باید از بازی رفت نهایت استفاده را ببرد. من با شناختی که از سولسشر دارم، مطمئنم که منچستر بازی هجومی را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

او ادامه داد: در فوتبال هر چیزی امکان پذیر است. منچستریونایتد در بازی قبل برابر پاری سن ژرمن این موضوع را ثابت کرده است. بارسلونا فوق ستاره‌ای همچون لیونل مسی در اختیار دارد که این کار را برای منچستریونایتد سخت خواهد کرد. قبل از اینکه یونایتد با بارسلونا برخورد کند، دقیقا گفته بودم که این اتفاق رخ می‌دهد و همین هم شد و امیدوارم که بتوانیم بارسلونا را از پیش رو برداریم و به مرحله بعد این رقابت‌ها راه پیدا کنیم.

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/96660/یونایتد-بارسا-لیگ-قهرمانان