printlogo


وقتی دبیر والیبال بدون توافق و جمع‌بندی انتخاب می‌شود!
اظهار نظر تاریخی آقای سرپرست!
اظهار نظر تاریخی آقای سرپرست!
کد خبر: 96541 تاریخ: 1398/1/18 13:44
افشین داوری همچنان سعی می کند با پنهان کردن حقیقت، بر روی مواضع درباره عدم انتخاب دبیر پافشاری کند.

با آغاز سال جدید و فعال شدن رسانه‌ها پس از تعطیلات، انتقادها از برخی بلاتکیلفی‌ها در والیبال از سر گرفته شد. بزرگترین انتقاد عدم ثبت نام از نامزدها و برگزاری انتخابات است و دیگری هم عدم انتخاب دبیر فدراسیون. مواردی که سرپرست فدراسیون هربار به شکلی به آن‌ها پاسخ می‌دهد و حالا در یکی از اولین گفت و گوهایش در سال 98 هم به آن پرداخته.

داوری درباره برگزاری انتخابات که هر بار به شکلی پاسخ می‌دهد و یک بار از بی میلی برای ورود به انتخابات می‌گوید و بار دیگر هر اتفاقی را ممکن می‌داند!

  • اظهار نظر عجیب سرپرست والیبال

موضع او در ماجرای انتخاب دبیر که به طور خاص به او مربوط است هم جالب است. داوری هفته‌هاست که می‌گوید دبیر انتخاب شده و به زودی معرفی می‌شود. اتفاقی که هیچگاه نیفتاد و او حالا در سال 98 هم یک بار دیگر با جمع‌بندی تمام این اظهار نظرها در یک پاراگراف، اظهار نظری عجیب و به غایت مبهم را خلق کرده است.

داوری در این باره به فارس گفته است:« پیش از سال جاری با چند گزینه مذاکره کردیم، اما در نهایت با هیچ کدام از آنها به توافق نرسیدیم. من بارها اعلام کردم که دبیر انتخاب شده و به زودی معرفی می‌شود، اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم! هر کدام از گزینه‌ها شرایط خاصی داشتند که موجب شد این پروسه طولانی شود. به هر حال من تقصیری ندارم. ما باید دنبال فردی باشیم که به سیستم اداری آشنا باشد و شناخت کاملی هم از والیبال داشته باشد. تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا در هفته جاری تکلیف دبیر را مشخص کنیم.»!

مشخص است که داوری همچنان اصرار دارد تا با پنهان کردن حقیقت، بر روی مواضعش درباره عدم انتخاب دبیر پافشاری کند. 

  • افتخار به کارهای داورزنی

داوری در ادامه به برخی مسائلی اشاره می‌کند که هیچ‌کدام به او ارتباطی ندارد و خودش هم به آن اذعان می‌کند. با این حال مشخص نیست که هدفش از گفتن آن‌ها چیست:« باید به برخی نکات توجه داشت؛ مثلاً اینکه تنها خبر دیدار نمایندگان ایران با رئیس فدراسیون جهانی روی سایت فدراسیون جهانی قرار گرفت که این نشان از دیپلماسی قوی و البته تلاش افرادی همچون داورزنی است. گراسا در این قرار ملاقات نسبت به والیبال ایران ابراز علاقمندی کرد و ما هم از وی دعوت کردیم تا به ایران بیاید و میزبانش باشیم. من در اجلاس فدراسیون جهانی در کنار کشورهای صاحب‌نام نشسته بودم که باعث افتخار و غرور ملی است. خیلی از کشورها در آن جلسه نبودند چون عضو مسابقات لیگ ملت‌ها نبودند!»

  •  برای ماندن دندان تیز نکرده‌ام

و این هم جدیدترین موضع آقای سرپرست درباره امکان حضورش در انتخابات:« من برای ماندن در فدراسیون والیبال دندان تیز نکرده‌ام، بلکه برای مدتی آمده‌ام تا آرامش را برقرار کنم. ما نباید عاملی برای پس رفت والیبال باشیم، بلکه باید کمک کنیم تا این جریان خوب با سرعت پیش برود. نمی‌توان گفت همه کارها بی نقص است؛ به هر حال هر کاری اشکالاتی هم دارد، اما باید آنها را رفع کرد. ما تشنه این هستیم تا در کنار هم به والیبال کمک کنیم و معتقدم در این راه باید از کارهای خوب حمایت کرد.»

  • میزبانی انتخابی المپیک 500 هزار یورو هزینه دارد

او درباره گرفتن میزبانی مرحله دوم رقابت‌های انتخابی المپیک که بین تیم‌های آسیایی برگزار می‌شود نیز گفت:« مرحله دوم رقابت‌های انتخابی المپیک به نوعی رقابت بین تیم‌های برتر آسیا است، پس تصمیم گیری در مورد میزبان این مسابقات برعهده کنفدراسیون والیبال آسیا خواهد بود و ربطی به فدراسیون جهانی ندارد. با توجه به اینکه حداقل مبلغ برای گرفتن میزبانی حدود 500 هزار یورو است احتمال دارد این میزبانی به چینی‌ها برسد، اما از طرفی ایران تماشاگران خیلی خوبی دارد  و از بعد رسانه‌ای‌ هم بهتر از آنها است، به همین دلیل می‌توان امیدوار بود ایران میزبانی را بگیرد.»

 

4/230

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/96541/اظهار-نظر-عجیب-سرپرست-والیبال