printlogo


ساری: در مورد ذهنیت بازیکنانم نگرانم
ساری: در مورد ذهنیت بازیکنانم نگرانم
کد خبر: 96160 تاریخ: 1397/12/27 01:54
سرمربی چلسی معتقد است تیمش اگر مانند نیمه نخست دیدار برابر اورتون، خوب بازی کند هر اتفاقی ممکن است در ادامه فصل رخ دهد اما با نمایی که در نیمه دوم داشتند به مشکل می‌خوردند.

ساری: در مورد ذهنیت بازیکنانم نگرانم

مائوریتسیو ساری پس از شکست 2 بر صفر تیمش در خانه اورتون در هفته سی‌ویکم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ترجیح داد از بازیکنان تیم لندنی انتقاد نکند.

سرمربی چلسی در این باره گفت: شرایط فعلی ما واضح است. احتمالاً بهترین 45 دقیقه فصل خود را در نیمه اول ارائه کردیم و پس از آن ناگهان در آغاز نیمه دوم روندمان متوقف شد و عملکرد بد دفاعی تیم باعث شد دچار مشکل شویم. مشکل ما فیزیکی نیست، زیرا اگر این‌گونه بود اتفاقات باید در کسری از ثانیه رخ می‌داد، نه به صورت تدریجی. توضیح دادن این شرایط و تغییرات برای بازیکنان دشوار است.

وی در ادامه افزود: چلسی باید از شانس‌های خود استفاده کند. شش یا هفت موقعیت گلزنی داشتیم، اما نتوانستیم تور دروازه رقیب را بلرزانیم. باید بتوانیم موقعیت خود را در جریان مسابقه حفظ کنیم. در نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم.

«اگر در هشت بازی باقیمانده مانند نیمه اول دیدار برابر اورتون عمل کنیم، رخ دادن هر اتفاقی ممکن است.»، ساری با بیان این جمله تصریح کرد: من در مورد ذهنیت بازیکنانم نگرانم. بهترین 45 دقیقه فصل را بدون دادن اجازه حتی یک شوت به حریف ارائه کردیم اما اگر قرار باشد مانند نیمه دوم بازی کنیم، مشکلاتی خواهیم داشت.

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/96160/چلسی-ساری-اورتون