printlogo


واکنش به درخشش سردار آزمون: در حد بارسلونا
واکنش به درخشش سردار آزمون: در حد بارسلونا
کد خبر: 96092 تاریخ: 1397/12/26 14:11

سردار آزمون مهاجم تیم ملی کشورمان روزهای خوبی را سپری می کند، بعداز بازیهای  او در رقابت های جام ملت های آسیا، که در نهایت با حذف تیم ملی همراه شد، حالا عملکرد متفاوتی را از او شاهد هستیم. آزمون با حضور در ترکیب زینت تحسین ها را برانگیخته و توانسته نگاه ها را به خود جلب کند. به طوری که درخشش او در روزهای اخیر با واکنش های همراه شده است و مخصوصاً روس های حرفهای در باره او می زنندکه قابل تمجیداست.

یوری بلوس، کارشناس مشهور فوتبال کشور روسیه در کارشناسی از دیدار حساس زنیت با اسپارتاک مسکو به تمجید از سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه زنیت پرداخت. بلوس، کارشناس روسی در مصاحبه با سایت اسپورتس روسیه می گوید:« آزمون بازیکنی بین المللی است و آماده بازی در هر باشگاه بزرگ دنیا است. حق او حداقل بازی در سطح باشگاهی مثل بارسلونا است و روزی به این حق می رسد. او بهترین خرید زنیت بود. به نظرم روبین کازان هرگز حاضر به فروش آزمون با این مبلغ نمی شد، اگر مشکل مالی نداشت. او بیشتر از این ها می ارزد.»

آزمون ماه گذشته با مبلغ 10 میلیون یورو از روبین کازان به زنیت منتقل شد. سردار در 6 بازی ای که برای زنیت انجام داد با زدن 5 گل و دادن یک پاس گل آماری فوق العاده از خود به جای گذاشته است.

بعداز صحبتهای این کارشناس روسی  بازیکن پیشین اسپارتاک مسکو و زنیت سن‌پترزبورگ در آستانه رویارویی حساس این ۲ تیم از سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت نیز تمجید کرد. ولادیمیر بیستروف در ارزیابی بازیکنان خطوط مختلف تیم‌های اسپارتاک مسکو و زنیت سن‌پترزبورگ میگوید:« اگر زنیت سن‌پترزبورگ در فصل زمستان سردار آزمون را نمی‌خرید خط حمله اسپارتاک مسکو را به این تیم ترجیح می‌دادم. با آمدن سردار آزمون به زنیت شرایط تغییر کرد. در واقع او توزان قدرت را تغییر داد. لوئیس و آدریان مهاجمان عالی در تیم اسپارتاک هستند اما بنا به دلایلی در بازی‌های اخیر نمایش خوبی نداشتند. در این میان ترکیب سردار آزمون و آرتم جیوبا در خط حمله زنیت سن‌پترزبورگ به یک مکمل خوب تبدیل شده و بسیار خطرناک‌تر به نظر می‌رسند.» این بازیکن پیشین تیم‌های اسپارتاک مسکو و زنیت سن‌پترزبورگ سپس نمره فنی بسیار خوب 8 را به سردار آزمون اختصاص داد. تیم‌های اسپارتاک و زنیت امشب (یکشنبه) در بازی پایانی هفته بیستم لیگ برتر روسیه در مسکو به مصاف هم می‌روند. زنیت سن‌پترزبورگ هم‌اکنون با 40 امتیاز صدرنشین جدول رده‌بندی این رقابت‌ها است و اسپارتاک 32 امتیازی رتبه چهارم را در اختیار دارد.

3-670

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/96092/واکنش-به-درخشش-سردار-آزمون-در-حد-بارسلونا