printlogo


باید حداقل سه اردو در ماه داشته باشیم
تقاضای سرمربی تیم جوانان برای توجه بیشتر
تقاضای سرمربی تیم جوانان برای توجه بیشتر
کد خبر: 95801 تاریخ: 1397/12/20 17:10
من در ابتدا برای آماده سازی تیم در برنامه‌‌ام در ماه 2 اردو را پیش بینی کردم اما با شرایط موجود این مساله به سودمان نیست و نمی‌توانیم تیم را به شکلی که می‌خواهیم آماده کنیم.

باید حداقل سه اردو در ماه داشته باشیم

امروز(دوشنبه) اردوی اخیرمان به پایان رسید. در این مدت پنج مرحله اردو برگزار شد و بیش از 800 بازیکن مورد ارزیابی قرار گرفتند سه مرحله از اردوی ما در تهران بود،یک مرحله به بندرعباس که کادر فنی جوانانمسابقات آموزشگاه‌ها را با حضور 22 استان تماشا کردند ضمن اینکه یک اردو هم در شوش برگزار شد.

سیروس پورموسوی سرمربی تیم جوانان با اشاره به اینکه بعد از  بعد از جمع بندی‌ نهایی تیم اصلی را انتخاب می‌کند گفت:« و تیم جوانان نیاز به حمایت ویژه دارد.با توجه به حذف تیم جوانان در دوره قبل این تیم به مدت 17-18 ماه تعطیل بود و یک نسل سنی هدر رفتند. ما کارمان را از صفر شروع کردیم و نیاز به حمایت داریم. باید از برنامه تیم ما حمایت شود.فدراسیون فوتبال تا به الان حمایت خوبی از تیم جوانان انجام داده است.در ادامه از مهدی تاج می‌خواهم برای اینکه تیم جوانان به موفقیت بیشتری برسد حمایت خود را ادامه دهند و نگاه ویژه‌تری داشته باشند. من در ابتدا برای آماده سازی تیم در برنامه‌‌ام در ماه 2 اردو را پیش بینی کردم اما با شرایط موجود این مساله به سودمان نیست و نمی‌توانیم تیم را به شکلی که می‌خواهیم آماده کنیم. ما برای اینکه طی 7-8 ماه آینده تیم را آماده مسابقات کنیم باید حداقل سه اردو در ماه داشته باشیم. همه در حال تلاش هستند تا تیم جوانان به بهترین شکل آماده شود. امیدوارم در ادامه حمایت‌ها ادامه داشته باشد و بتوانیم برنامه را بر اساس چیزی که نیازمان است پیش ببریم.»

3-220

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/95801/تقاضای-سرمربی-تیم-جوانان-از-فدراسیون-فوتبال