printlogo


کلوپ: فقط برای صدرنشینی می‌جنگیم/ برنلی حریف سختی است
کلوپ: فقط برای صدرنشینی می‌جنگیم/ برنلی حریف سختی است
کد خبر: 95631 تاریخ: 1397/12/18 04:10

کلوپ: فقط برای صدرنشینی می‌جنگیم/ برنلی حریف سختی است

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول همچنان به بازگشت تیمش به صدر جدول لیگ جزیره خوشبین است اما معتقد است برنلی می‌تواند حریف دردسرسازی برایشان باشد.

او در مورد دیدار روز شنبه تیمش مقابل برنلی می‌گوید: خوشبختانه ما مجبور نیستیم خیلی ترکیب خود را تغییر دهیم. هنوز هم برنامه ما پیروزی در بازی های پیش رو بوده و رسیدن به این هدف به اندازه کافی دشوار است. قبل از شروع بازی برابر برنلی از نتیجه منچسترسیتی آگاهیم اما نمی خواهیم سر و صدا و جنجال در این مورد راه بیندازیم زیرا ما فقط برای حضور در صدر جدول لیگ برتر مبارزه می کنیم و مهم است که خوش بین و هیجان زده باشیم.

کلوپ ادامه داد: باید برابر این تیم قوی پیروز شویم. شان دیچ در لیگ برتر عملکرد شگفت انگیزی داشته است. اشلی بارنز در نبردهای هوایی بسیار خوب بوده و برنلی در کناره ها نیز تیمی خطرناک است. آنها احتمالا با 5 دفاع بازی می کنند و برابر چنین تیمی باید صبور بود. برنلی معمولا به مالکیت توپ میلی ندارد، بنابراین ما باید خلاق و صبور باشیم. بازی کردن برابر برنلی دشوار است زیرا آنها واقعا مبارزه کرده و بسیار با انگیزه هستند. وقتی سه یا چهار بازی آخر این تیم را تماشا کنید، می بینید که باید به انها احترام بگذارید زیرا برنلی اخیرا تاتنهام را شکست داده است.

این سرمربی آلمانی درباره شرایط مصدومان تیمش گفت: دژان لوورن به طور کامل در تمرینات روز پنج شنبه شرکت کرد. بسیاری از بازیکنان مصدوم ما مانند جو گومز بعد از تعطیلات بازی های ملی به عرصه بازی بازخواهند گشت. در مورد لوورن نیز باید ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد و شرایط او را برای قرار گرفتن در ترکیب به طور دقیق بررسی کنیم. جیمز میلنر نیز معتقد است به طور کامل شرایط بازگشت به میادین را دارد اما شرایط او نیز باید بررسی شود.

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/95631/لیورپول-کلوپ