printlogo


برای این هواداران چاره ای جز برد نداریم
جلالی: یک فرصت جدی به فولاد ندادیم
جلالی: یک فرصت جدی به فولاد ندادیم
کد خبر: 94731 تاریخ: 1397/12/3 18:24

مجید جلالی بعد از دیدار نساجی با فولاد خوزستان می گوید:« واقعا دوست دارم قبل از هر چیز از هوادارانمان که یک استادیوم کم نظیر ساختند تشکر کنم. آنها آنقدر خوب هستند که ما چاره ای جز بردن نداریم. من این برد را برای هوادارانمان می‌دانم و خوب است که از بازیکنانم تشکر و قدردانی کنم چون آنها فداکاری کردند. ما کار بزرگی کردیم و می‌دانید که فولاد از زمان حضور قطبی عالی کار کرد و از 4 بازی ۱۰ امتیاز گرفته بود.ما یک فرصت جدی هم به آنها ندادیم و این برد را به مسئولان باشگاه و هواداران نساجی تقدیم می‌کنم.»

جلالی در خصوص پست دفاع در رویاروی با فولاد اینطور توضیح میدهد:« او بازیکن سرعتی است و می‌تواند پا به توپ شود، مدافعان کناری فولاد از عقب خوب به حمله اضافه می‌شدند و  من دافه را در پست دفاع راست گذاشتم و شما دیدید تا لحظه ای که در زمین بود خوب کار کرد و وظیفه‌اش را خوب انجام داد. رضایی دروازه بان ما هم در ۲ بازی سنگین ما خوب کار کرده و خوشحالم که صاحب گلری هستیم که همه به او اعتماد داریم. شاید تصور من به این بازیکن قبل از این ۴ بازی اینگونه نبود ولی حالا کاملا به او اطمینان داریم. او پسر خوبی هم هست و واقعا از نظر اخلاقی عالی است.»

او در خصوص سبک بازی تیمش مقابل فولاد توضیحاتی دارد:« ما باید خیلی سنجیده کار می‌کردیم. فولاد در حمله پر مهره ترین تیم لیگ است، شاید در پست های دیگر این شرایط را نداشته باشد و ضروری بود که عبدی را مقابل ۲ دفاع وسط نگه داریم که او عالی این کار را کرد. روز بازی با فولاد روزی بود که کارهای ما خوب پیش رفت و من خدا را از این بابت شکر می‌کنم. به نظرم با وجود اینکه بازی سنگین و پر درگیری بود داوری خوب کار کرد.»

یک

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/94731/مجید-جلالی-کنفرانس-نساجی-فولاد