printlogo


تیم‌ساز مثل یحیی
گل‌محمدی روی اعصاب قلعه‌نویی و دیگر مدعیان!
گل‌محمدی روی اعصاب قلعه‌نویی و دیگر مدعیان!
کد خبر: 94721 تاریخ: 1397/12/3 17:34
یحیی گل محمدی و تیمش دست‌بردار نیستند. باخت نیم فصل دوم مقابل پرسپولیس نه تنها این تیم را مایوس نکرده بلکه آنها دارند به مانند نیم فصل اول با جبران آن شکست دوباره مدعی می‌شوند.

مدعی لیگ از مشهد می آید

درباره پدیده استدلال می‌شد که نیم فصل دوم از پا می‌افتد و تاب ماندن دردایره مدعیان را ندارد. شکست این تیم درهفته شانزدهم لیگ برتر و به محض شروع دوباره لیگ این ذهنیت را تقویت می‌کرد که پدیده سیرسقوط را آغاز کند اما ماجرایی که برای یحیی و شاگردانش رقم خورده، بی شباهت به آنچه درنیم فصل اول دیدیم نیست و انگارپدیده یحیی نمی‌خواهد ازدایره مدعیان قهرمانی خارج شود. تیم گل محمدی بعد ازباخت به پرسپولیس توانست استقلال خوزستان را با یک گل مغلوب کند.

آن ها که درهفته هفدهم با پیروزی مقابل خوزستانی ها اندکی جان گرفته بودند با یک امتیازاز آبادان به مشهد برگشتند تا دربازی هفته هجدهم هم دست شان ازامتیازخالی نماند. پیش ازبازی با سپیدرود پیش بینی می‌شد به جهت آنکه رشتی ها برای بقاء تلاشی مضاعف را به خرج خواهند داد، احتمالا پدیده درخانه اش مقابل این تیم غافلگیرشود اما آنچه یحیی و سربازانش رقم زدند فوتبالی رو به جلو،سرشارازایجاد موقعیت و برپایه کسب پیروزی پرگل بود. گرچه پدیده دستش از رسیدن به گل های بیشتربازماند اما با همان 2گلی که وارد دروازه مهمانش کرد، 38امتیازی شد؛هم امتیازبا صدرنشین!

گرچه پدیده حالا یک بازی بیشتر ‌‌‌‌از سپاهان دارد اما سایه اش روی سر این تیم سنگینی می‌کند. این وضعیت احتمالا برای پرسپولیس و تراکتورسازی هم حادث شده است اما بیش ازهمه این سپاهان است که ازبازگشت پدیده واهمه دارد. سپاهانی که به زودی باید با تراکتورسازی مصاف دهدو چنانچه درآن میدان امتیازازدست بدهد همین پدیده را نزدیک تر ازهمیشه به خود خواهد دید. گرچه پرسپولیس هم به واسطه بازی نه چندان سختی که با نفت مسجد سلیمان دارد، درهمین هفته نوزدهم شانس صدرنشینی خواهد داشت اما سرخ ها نیز این وضعیت را به لطف بازی بیشتربه دست خواهند آورد. با این حال بازی بزرگی که به زودی میان سپاهان وتراکتورسازی رقم خواهد خورد به احتمال بسیارپرسپولیس و همین پدیده را که مرموزانه پیش می‌آید برای رسیدن به جام قهرمانی امیدوارترازهمیشه خواهد کرد.

امتیازهایی که پدیده درهفته های اخیربه چنگ آورده نشان می‌دهد که این تیم را نباید هرگزاز میان مدعیان اصلی قهرمانی درلیگ دورکرد. پدیده هفته آتی هم بعید است درتقابل با پیکان دشواری های آن چنانی برای کسب امتیازداشته باشد. این تیم را با مربی تیم سازش باید جدی گرفت؛ پدیده و یحیی گل محمدی!

1

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/94721/گل-محمدی-مدعی-قهرمانی-قلعه-نویی