printlogo


سرگروه سابق تیم ملی کاراته روی رینگ حرفه‌ای
الهامی هم در ‌MMA مبارزه می‌کند
الهامی هم در ‌MMA مبارزه می‌کند
کد خبر: 94216 تاریخ: 1397/11/26 15:47
مازیار الهامی کاپیتان سابق تیم ملی کاراته بعد از کناره‌گیری از اردوی تیم ملی وارد ورزش حرفه ای شده و به زودی در رقابت‌های حرفه ای روی رینگ می رود.

عضو پیشین تیم ملی کاراته که نشان برنز جهان را در کارنامه دارد، دوم اسفندماه در مسابقات MMA به میزبانی ترکیه و در شهر استانبول به مصاف نماینده ترکمنستان می‌رود.

این رقابت‌ها از سوی (سازمان (FFC طراحی و اجرا می شود و حریف ترکمنستانی الهامی پیش از این ۵ مرحله در این مسابقات مبارزه کرده و تجربه رقابت در این سازمان را دارد.الهامی نزدیک به سه سال است در رشته MMA  (هنرهای رزمی تلفیقی) که ترکیبی از کشتی، بوکس و جوجیتسو است فعالیت می کند و از یک سال قبل نیز در مسابقات کامبت کاراته نیز فعالیت خود را آغاز کرده است.

این رزمی کار کشورمان سال‌های زیادی به عنوان کاپیتان تیم ملی کاراته مدال‌های متعدد جهانی و آسیایی کسب کرده‌ و تنها کاراته‌کایی است که شش دوره متوالی از سال ۲۰۰۲ تا سال ۲۰۱۲ در مسابقات جهانی شرکت کرده‌ است.الهامی دی ماه سال جاری برای نخستین بار راهی کشور ارمنستان شد تا برای نخستین بار در مسابقات MMA به صورت حرفه‌ای مبارزه کند اما حریف ارمنی او حاضر به مبارزه کردن مقابل کاپیتان سابق تیم ملی کاراته ایران نشد و مبارزه با رقیب ترکمنستانی اولین مبارزه وی روی رینگ است.

5

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/94216/مبارزهرینگ