printlogo


ژن خوب دست بردار نیست
عارف: وقتی ژن‌های خوب هستند، چرا به کار نگیریم؟
عارف: وقتی ژن‌های خوب هستند، چرا به کار نگیریم؟
کد خبر: 94069 تاریخ: 1397/11/23 16:06
پسر عارف که به ژن خوب معروف شده، دست بردار نیست و خودش ترجیح می‌دهد سیبل انتقادها باشد. او در حاشیه نشست کمیسیون صلح و ورزش می‌گوید: وقتی ژن‌های خوب هستند، چرا به کار نگیریم.

 

پسر عارف که به ژن خوب معروف شده، دست بردار نیست و خودش ترجیح می‌دهد سیبل انتقادها باشد. او در حاشیه نشست کمیسیون صلح و ورزش می‌گوید:« وقتی ژن‌های خوب هستند که می‌توان در عرصه مختلف استفاده کرد چرا به کار نگیریم.»

حمیدرضا عارف فرزند محمدرضا عارف نماینده مردم تهران در مجلس در حاشیه اولین جلسه کمیسیون صلح و ورزش به اینکه گفته می‌شود ژن خوب در ورزش است، اینطور واکنش نشان می‌دهد:« این سوال نیاز به توضیح مفصل دارد که نمی‌توان در چند دقیقه پاسخ داد. خیلی به این موضوع پرداخته شد و وقتی برای توضیح به من ندادند. صدا و سیما اسم من را آورد و مطالب خلاف واقع به من نسبت داد اما فرصت پاسخگویی نداد. وقتی ژن‌های خوب هستند که می‌توان در عرصه مختلف استفاده کرد چرا به کار نگیریم. مثلاً در هنر شجریان را داریم که ژن خوب همایون را دارد. اینکه چطور فردی نا عادلانه موضوع را مطرح می‌کند باید ببینیم اهدافش چیست.»

او درباره فعالیت کمیسیون صلح و ورزش نیز می‌گوید:« امروز به مناسبت چهل سالگی انقلاب اولین جلسه را برگزار می‌کنیم. یکی از مباحثی که در دنیای امروز مطرح می‌شود این است چطور با زبان بین‌المللی به جهان عاری از خشونت کمک کنیم. ورزش می‌تواند به مردم برای تعامل کمک کند و دولت‌ها در این مسیر فعالیت می‌کنند. امیدوارم با تشکیل این کمیسیون با زبان ورزش به توسعه فرهنگ صلح کمک کنیم.»

عارف در پاسخ به این پرسش که سر فصل‌های اجرایی شما چیست، می‌گوید:« با توجه به منشور المپیک گفت و گوی سازنده را سر لوحه کارمان قراردادیم و از اساتید و چهره‌‌های مطرح ورزشی و هنری استفاده می‌کنیم.»

4/280

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/94069/ژن-خوب-ورزش