printlogo


سلایق شخصی در انتخاب بازیکنان تاثیر دارد
ارسلان کاظمی: هیچ وقت نگفتم به تیم ملی بسکتبال نمی‌روم
ارسلان کاظمی: هیچ وقت نگفتم به تیم ملی بسکتبال نمی‌روم
کد خبر: 93912 تاریخ: 1397/11/19 12:13
دفعه قبل وقتی خبرنگاران در این خصوص سوال‌هایی پرسیده بودند، جواب‌هایی مطرح شده بود که بیشتر جنبه دور زدن داشت.

ارسلان کاظمی با گلایه از نحوه چینش ترکیب تیم ملی بسکتبال میگوید که انتخاب بازیکنان و دعوت آن‌ها به تیم ملی با سلیقه شخصی صورت می‌گیرد.

ارسلان کاظمی ابتدا با اشاره به بازی تیم پتروشیمی بندر امام مقابل شیمیدُر تهران در هفته چهاردهم لیگ‌برتر بسکتبال که با اولین شکست "بندری"ها همراه شد، می گوید:« به هر حال بازی همیشه برد و باخت دارد ولی به نظر من در این بازی شیمیدُر بهتر بازی کرده و آماده‌تر ظاهر شد. فکر می‌کنم آماده‌تر از تیم ما بودند و حساب شده بازی کردند.»

او در پاسخ به این سوال که چرا در بازی مقابل شیمیدُر زمان کمی را در زمین حاضر شد؟ می گوید:« اگر کم بازی کردم با صلاحدید کادرفنی بود و مصدومیتی وجود ندارد.»

ارسلان به این سوال که آیا می‌توان از الان فینالیست‌های لیگ را پیش‌بینی کرد؟ این پاسخ را می دهد:« فکر می‌کنم برای این کار زود باشد چون تا آنجا که من شنیدم حتی تیم خودمان که الان صدرنشین است با مشکل بودجه مواجه شده و اکثر تیم‌ها قصد آوردن بازیکن خارجی را دارند. به همین دلیل زود است که بتوان فینالیست‌ها را پیش‌بینی کرد، باید تا بازی‌های پلی‌آف که بعد از عید برگزار می‌شود صبر کنیم.»

کاظمی که غیبتش در تیم ملی بسکتبال همچنان سوال برانگیز است، در واکنش به نبودن اسمش بین بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برای پنجره ششم انتخابی‌های جام‌جهانی، می گوید:« بالاخره هر کسی سلایق شخصی خودش را دارد، مطمئناً یکسری از افراد را که دوست دارد به تیم ملی دعوت می‌کند و یکسری از افراد را که دوست ندارد دعوت نمی‌کند. دفعه قبل وقتی خبرنگاران در این خصوص سوال‌هایی پرسیده بودند، جواب‌هایی مطرح شده بود که بیشتر جنبه دور زدن داشت. مسلماً این بار هم اگر چنین سوال‌هایی پرسیده شود همین پاسخ‌ها مطرح می‌شود. گذشته از این بحث، جدیداً شنیده‌ام که من مصاحبه جدیدی را انجام داده و در آن گفته‌ام؛ دعوت شوم به تیم ملی نمی‌روم! اگر مصاحبه کرده‌ام لطفاً مصاحبه‌ام را برای من بفرستید چون من یادم نیست چنین صحبتی را در جایی مطرح کرده باشم. برای خود من هم جالب است بدانم در آن مصاحبه چه صحبتی کرده‌ام!»

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/93912/گلایه-ارسلان-کاظمی-از-کادر-فنی-تیم-ملی-بسکتبال