printlogo


بسته خبری جام ملت‌ها/عمان و ۸ درصد بلیت مجانی
بسته خبری جام ملت‌ها/عمان و ۸ درصد بلیت مجانی
کد خبر: 92858 تاریخ: 1397/10/28 16:54
وزارت ورزش عمان اعلام کرد هزینه 8 درصد بلیت سهمیه فدراسیون فوتبال این کشور را پرداخت می کند تا هواداران به صورت رایگان به این دیدار بیایند. 8 درصد ورزشگاه 2507 بلیت می شود .

هجوم عمانی‌ها برای بلیت

دیدار ایران – عمان از مرحله یک هشتم نهایی جام ملتها یکشنبه 30 دی ماه در ورزشگاه آل نهیان ابوظبی برگزار می شود. در این راستا وزارت ورزش عمان اعلام کرد هزینه 8 درصد بلیت سهمیه فدراسیون فوتبال این کشور را پرداخت می کند تا هواداران به صورت رایگان به این دیدار بیایند. 8 درصد ورزشگاه 2507 بلیت می شود که به صورت رایگان برای هواداران عمانی اختصاص داده شده است.راشد الشیذانی، خبرنگار عمانی هم در صفحه شخصی خود از هجوم هواداران ایرانی برای خرید بلیت بازی خبر داد و به هواداران عمانی توصیه کرد شتاب کنند چرا که  در غیر این صورت بلیتی برای آنها باقی نخواهد ماند و هواداران ایران همه را خواهند گرفت.

سردار جزو 5 بازیکن برتر

سایت فاکس اسپورت با اتمام مرحله گروهی جام ملت های آسیا 2019 امارات 5 بازیکن برتر این مرحله را انتخاب کرد.سردار آزمون، ستاره تیم ملی کشورمان جزو این لیست قرار گرفت. 4 بازیکن برتر دیگر مرحله گروهی به شرح زیر است: المعز علی(قطر)، سعد الشیب(قطر)، مهند علی(عراق) و الدور شومورودوف(ازبکستان).

گل سامان نامزد بهترین گل

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با اتمام مرحله گروهی جام ملت های آسیا 2019 10 گل نامزد بهترین گل این مرحله را انتخاب کرد تا هواداران فوتبال به این گل ها رای دهند.گل زیبای سامان قدوس، هافبک تیم ملی کشورمان به یمن جزو این کاندیدها قرار گرفت و همه می توانند با مراجعه به سایت ای اف سی به این گل رای بدهند.

ملاقات کی‌روش و لیپی

کارلوس کی‌روش و مارچلو لیپی سرمربیان تیم‌های ملی ایران و چین صبح امروز در هتل با هم دیدار و دقایقی گفت‌وگو کردند.تیم ملی فوتبال چین که باید در مرحله بعدی مقابل تایلند بازی کند  هم در هتل تیم ملی ایران حضور دارد.

محرومیت گزارشگر قطری

در جریان دیدار ایران- عراق گزارشگر قطری بازی علیه کنفدراسیون فوتبال آسیا و امارات موضعگیری و آنها را متهم کرد که به تماشاگران قطری اجازه ورود به امارات و حمایت از تیم ملی کشورشان داده نمی شود اما کمیته رسانه ای ای اف سی  با انتشار بیانیه ای اقدام گزارشگر قطری در این مسابقه را که طی آن مسائل سیاسی را در ورزش دخیل کرده بود، به شدت محکوم کرد.ای اف سی ضمن اشاره به پیگیری حقوقی این مساله ادعای گزارشگر قطری را هم تکذیب کرد.

3-350

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/92858/ملاقات-کی-روش-لیپی