printlogo


به داور چهارم گفتم داور بی‌مورد کارت می‌دهد
آزمون: مقابل عراق دنبال انتقام نیستیم، فقط فوتبال بازی می‌کنیم
آزمون: مقابل عراق دنبال انتقام نیستیم، فقط فوتبال بازی می‌کنیم
کد خبر: 92653 تاریخ: 1397/10/24 15:57
ما به فکر انتقام و اینگونه مسائل نیستیم و می خواهیم مقابل عراق فقط فوتبال بازی کنیم. این مسائل واقعا در فوتبال طبیعی است که یک تیم مقابل تیمی ببازد یا ببرد و چند سال بعد با هم بازی کنند.

مقابل عراق دنبال انتقام نیستیم

سردار آزمون درباره دو گلی که به ویتنام زد گفت:«من 2 گل زدم ولی این گل‌ها حاصل زحمات تمامی بازیکنان تیم بود.آنها زحمت کشیدند و من کار آخر را انجام دادم. خیلی خوشحالم که این اتفاق رخ داد و ما صعودمان قطعی شد.»

سردار تاکید می کند از تعویضش ناراحت نبوده:«وقتی از زمین هم خارج شدم به داور چهارم گفتم که چقدر بی مورد به بازیکنان ما کارت می دهد. به هر حال داور در چند مورد خطاهایی می گرفت و کارت هایی می داد که حق بازیکنان ما نبود.»

شردار درباره بازی با عراق می گوید:«ما به فکر انتقام و اینگونه مسائل نیستیم و می خواهیم مقابل عراق فقط فوتبال بازی کنیم. این مسائل واقعا در فوتبال طبیعی است که یک تیم مقابل تیمی ببازد یا ببرد و چند سال بعد با هم بازی کنند.چیزی که آقای کی‌روش به ما یاد می‌دهد فوتبال بازی کردن و احترام به رقبا است. ما به عنوان بازیکن باید شرایط را درک کنیم و همان چیزی را در زمین پیاده کنیم که مربی از ما می خواهد.»

سردار می گوید به آقای گلی فکر نمی کند:«من به این مسائل واقعا فکر نمی کنم.فقط امیدوارم تیم یک نتیجه خوب بگیرد. این مهمترین مساله است.»

و اما گلزنی مقابل عراق:«من تلاشم را انجام می دهم. به هر حال تلاش هر شخصی دیده می شود.امیدوارم در همه بازی هایی که در پیش داریم هم من و هم بچه های تیم ملی بهتر از بازی های قبل باشند.»

سردار که بعد از بازی با ویتنام سراغ هواداران تیم ملی رفت در پایان می‌گوید:«از مردمی که با حضور در استادیوم از ما حمایت کردند ممنون هستم. حضور آنها باعث دلگرمی ما است و امیدوارم در بازی های آینده هم آنها از ما حمایت کنند تا در آخر دلشان را شاد کنیم.»

3-270

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/92653/آزمون-بازی-عراق-انتقام