printlogo


شایعه مذاکره با گاس هیدینگ و چند نکته‌ی دیگر
تقوی توضیح داد: چرایی استعفا از تراکتور و پیشنهاد نساجی
تقوی توضیح داد: چرایی استعفا از تراکتور و پیشنهاد نساجی
کد خبر: 92427 تاریخ: 1397/10/21 03:50
بعد از چندین بار که من اعلام کردم باید تکلیفم روشن شود و نمی‌شود همیشه موقت باشم و بازیکنان نیز باید تکلیف‌شان را بدانند، سرانجام به من اعلام کردند که می‌خواهند سرمربی جدید بیاورند.

محمد تقوی که بعد از جدایی جان توشاک چند ماهی هدایت تراکتورسازی تبریز را برعهده داشت، پنج‌شنبه از سمتش استعفا کرد. او با انتشار متنی در اینستاگرام، استعفایش را اعلام کرد. در این‌باره اما ابهام‌هایی وجود داشت که محمد تقوی به آنها پاسخ داده است.

درباره استعفای محمد تقوی از تراکتورسازی و پیشنهاد نساجی، این گزارش را بخوانید: استعفای تقوی از تراکتورسازی / نساجی پشت در منتظر بود

محمد تقوی، سرمربی پیشین تراکتورسازی در گفت و گو با اخبار ورزشی تلویزیون درباره علت استعفایش از هدایت تراکتورسازی گفت: در برخی مواقع اتفاقاتی پیش می آید که ماندن در جایی سخت می‌شود. من ۹ هفته مسئولیت فنی تراکتورسازی را برعهده داشتم و از مسئولان باشگاه، مالک و مدیرعامل تشکر می‌کنم که به من اعتماد کردند و فرصتی دادند که عنوان سرمربیگری را تجربه کنم. سعی و تلاش من این بود که تماشاگران پرشور و خونگرم تراکتورسازی را راضی کنم. بعد از ۹ هفته اما احساس کردم که باشگاه در یک معذوریت اخلاقی قرار گرفته است. من اتفاقاتی را دیدم و به این نتیجه رسیدم که باشگاه در معذوریت اخلاقی قرار گرفته است. بعد از صحبت‌هایی که دیشب داشتم فهمیدم آنها می‌خواهند مربی جدیدی را بیاورند و من استعفا دادم تا راحت‌تر کار خود را انجام بدهند.

---

محمد تقوی در پاسخ به این پرسش که آیا مسئولان تراکتورسازی به دنبال جذب گاس هیدینگ هستند، گفت: من از هیچ اسمی خبر ندارم. بعد از چندین بار که من اعلام کردم باید تکلیفم روشن شود و نمی‌شود همیشه موقت باشم و بازیکنان نیز باید تکلیف‌شان را بدانند، سرانجام به من اعلام کردند که می‌خواهند سرمربی جدید بیاورند.

از تقوی سوال شد که آیا صحت دارد آقای زنوزی به خارج از کشور سفر کرده تا با گاس هیدینگ مذاکره کند و او را به تراکتورسازی بیاورد که سرمربی پیشین تراکتورسازی گفت: من می‌دانم، تا دیشب آقای زنوزی در ایران حضور نداشتند. امروز را نمی‌دانم. از دیشب که استعفا دادم دیگر خبری از تراکتورسازی ندارم.
محمد تقوی، سرمربی مستعفی تراکتورسازی درباره مذاکراتش با مسئولان نساجی برای قبول هدایت این باشگاه گفت: تا دیشب با تراکتورسازی قرارداد داشتم و از نظر اخلاقی درست نبود با باشگاهی صحبت کنم. اما الان که استعفا دادم می‌توانم با هر باشگاهی که بخواهد مذاکره کنم. تا الان با هیچ تیمی صحبت نکردم و برنامه‌ام این است که چند روز دیگر ایران را ترک کنم. اگر پیشنهادی داشته باشم، در ایران می‌مانم اما اگر نه برای دیدار با خانواده‌ام به انگلیس می‌روم.

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/92427/محمد-تقوی-تراکتورسازی-گاس-هیدینگ