printlogo


شوخی‌های بازیکنان دور از دوربین‌ها
بازگشت آزمون به تمرین تیم ملی
بازگشت آزمون به تمرین تیم ملی
کد خبر: 91726 تاریخ: 1397/10/7 18:51
ر بازیکنی در قالب این تمرین اشتباه می کرد توسط دیگر بازیکنان تنبیه می‌شد! جالب اینجا بود که وقتی ملی پوشان قصد داشتند یک بازیکن را تنبیه کنند دور او را می‌گرفتند تا دوربین‌ها این صحنه را شکار نکنند.

بازگشت ازمون به تمرین تیم ملی

در تمرین عصر جمعه تیم مای تیم ملی جهانبخش زودتر از سایر بازیکنان در زمین حاضر شد و زیر نظر مربی بدنساز تیم ملی به تمرین پرداخت.جهانبخش بعد از استارت‌های کوتاه و بلند با حالت بوکسورها به آدمک‌های کنار زمین ضربه می زد که حرکت این بازیکن جالب توجه بود.

در ابتدای تمرین بازیکنان در حال ضربه زدن به توپ به یک هدف مشخص بودند که این موضوع شوخی‌های آنها را در پی داشت. هر بازیکنی در قالب این تمرین اشتباه می کرد توسط دیگر بازیکنان تنبیه می‌شد! جالب اینجا بود که وقتی ملی پوشان قصد داشتند یک بازیکن را تنبیه کنند دور او را می‌گرفتند تا دوربین‌ها این صحنه را شکار نکنند.پورعلی گنجی، سردار ، حاج صفی،انصاری فرد،جهانبخش و بیرانوند در این بازی حضور داشتند و فضای شادی را در ابتدای تمرین ایجاد کردند.

سردار آزمون هم به تمرین برگشت تا نگرانی ها در مورد این بازیکن به پایان برسد.

بعد از اینکه بازیکنان بدن‌های خود را گرم کردند در نیمی از زمین به تمرین گرفتن توپ از پشت مدافعان پرداختند. این آیتم بارها و بارها توسط ملی پوشان مرور شد.این تمرین زیر نظر مک در مورت انجام شد و کی‌روش هم این آیتم را نظاره کرد.سرمربی تیم ملی در ادامه تمرینات گلرها را هم زیر نظر گرفت و نکاتی را به آنها منتقل کرد.

3

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/91726/تمرین-تیم-ملی