printlogo


پیروزی یاران حدادی در لیگ چین
پیروزی یاران حدادی در لیگ چین
کد خبر: 91494 تاریخ: 1397/10/3 14:39
حامد حدادی و یارانش در ادامه لیگ بسکتبال چین به دومین برد پیاپی خودشان رسیدند.

پیروزی یاران حدادی در لیگ چین

تیم بسکتبال شینجیانگ که حامد حدادی را در اختیار دارد برابر کینگ‌دائو به برتری رسید. در ادامه رقابت‌های لیگ بسکتبال چین، تیم شینجیانگ به مصاف کینگ‌دائو رفت و با نتیجه ۱۳۲ بر ۱۰۶ به برتری رسید. شینجیانگ که حامد حدادی ستاره بسکتبال ایران را در اختیار دارد در این مسابقه ۲۳ دقیقه و ۲۴ ثانیه این بازیکن را در زمین داشت.

حدادی در این مسابقه با کسب ۱۲ امتیاز، ۹ ریباند، ۳ پاس منجربه گل و ۳ بلاک شات به کار خود پایان داد.

حامد حدادی که به تازگی وارد ترکیب این تیم شده بازی به بازی عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشته و به نظر می‌رسد که در حال هماهنگ شدن با تیم جدیدش است.

او در این دیدار بیشترین ریباند را برای تیمش داشت. داریوس آدامز با ۴۰ امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیکن مسابقه معرفی شد.

شینجیانگ در بازی قبلی‌اش برابر تیانجین به میدان رفت و ۱۵۴ بر ۱۰۰ به برتری رسید. حدادی در آن مسابقه نیز ۱۶ دقیقه برای تیمش بازی کرد.

بیشتر شدن زمان بازی حدادی نشان می‌دهد که او رفته رفته آمادگی بیشتری پیدا می‌کند و طی هفته‌های قطعا مانند فصل‌های گذشته زمان بازی‌اش بیش از سی و حتی به چهل خواهد رسید.

حامد حدادی با پیراهن سیچوان سابقه قهرمانی در این CBA چین را هم دارد و حالا پس از سه فصل حضور در سیچوان، پوشیدن پیراهن تیم جدیدی را در لیگ این کشور تجربه می‌کند.

حامد حدادی---

 

4/230

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/91494/پیروزی-حدادی-لیگ-چین