printlogo


او مرد خانواده بود؟
داستان تازه‌ی مورینیو: رسوایی اخلاقی پس از اخراج!
داستان تازه‌ی مورینیو: رسوایی اخلاقی پس از اخراج!
کد خبر: 91432 تاریخ: 1397/10/2 14:51

مورینیو: رسوایی اخلاقی پس از اخراج

کمتر از یک هفته پس از اخراج ژوزه مورینیو از منچستریونایتد، روزنامه سان امروز برملا کرد که او رابطه‌ای مخفیانه داشته و این رسوایی اخلاقی دومین ضربه شدید به او در روزهای اخیر است. مربی پرتغالی که متاهل است و دو فرزند دارد، هشت سال پیش با خانم پرو کارتر- رابینسون ملاقات کرد و عکس‌هایی از آنها در تعطیلات موجود است.

مورینیو شنبه شب تلاش کرد که با اقدام قانونی مانع از انتشار این گزارش توسط روزنامه سان شود. این مربی 55 ساله در زمان هدایت منچستریونایتد هم با کارتر-رابینسون در ارتباط بوده. پرو 41 ساله که سابقه کار در شرکت آی.بی.ام. را دارد، مجرد است و در خانه‌ای 1.2 میلیون پوندی در شمال لندن زندگی می‌کند.

---

مورینیو 29 سال پیش با ماتیلده فاریا (ملقب به تامی)، دوست دوران نوجوانی‌اش ازدواج کرد و آنها یک پسر و یک دختر دارند. او اولین بار وقتی با خانم پرو ملاقات کرد که هدایت رئال مادرید (2013-2010) را بر عهده داشت. عکسی از آنها در سپتامبر 2010 منتشر شده. پرو در پاسخ به خبرنگار سان درباره رابطه‌اش با مورینیو گفت: «نمی‌دانم درباره چه چیزی صحبت می‌کنید.»

مورینیو، مرد خانواده؟

مورینیو که بابت اخراج از منچستریونایتد 15 میلیون پوند غرامت می‌گیرد، بارها درباره اهمیت ازدواج صبحت کرده بود. در دسامبر 2016 او به فاصله 24 ساعت دو بار به لیسبون پرواز کرد تا همسرش تامی را که جراحی کرده بود، ملاقات کند. مورینیو زمانی که 17 ساله بود برای اولین بار با تامی 15 ساله ملاقات کرد و بارها از نقش همسرش در موفقیت‌هایش گفته است.

او یک بار گفته: «رمز موفقیت هر چیزی در عشق است. اگر در حرفه‌تان موفق هستید، به خاطر این است که به آن عشق می‌ورزید. و اگر خانواده موفقی دارید به خاطر عشق میان اعضای آن است.» مورینیو در سال 2013 نام تامی و دو فرزندش، ماتیلده و ژوزه جونیور را روی بازویش خالکوبی کرد. خانواده مورینیو در خانه‌ای پنج میلیون پوندی در محله بلگراویای لندن زندگی می‌کنند.

---
 
 

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/91432/مورینیو-رسوایی-اخلاقی