printlogo


استقلال، پرسپولیس و تراکتور به دنبال قوچان‌نژاد
قحطی مهاجم در لیگ: گوچی و ۳ پیشنهاد دست به نقد
قحطی مهاجم در لیگ: گوچی و ۳ پیشنهاد دست به نقد
کد خبر: 90541 تاریخ: 1397/9/17 15:24
قوچان‌نژاد از تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال پیشنهاد دارد. با توجه به این که کاپیتان‌های تیم ملی در تراکتورسازی حضور دارند، شانس انتقال گوچی به این تیم بیشتر از دیگر تیم‌هاست.

۳ پیشنهاد نجومی در جیب قوچان‌نژاد

در حالی که نیم‌فصل اول لیگ هجدهم روبه پایان است، تیم‌های لیگ برتری به دنبال جذب مهره‌های موردنظر خود برای تقویت نقاط ضعف خود هستند. فصل مشترک بیشتر آن‌ها و البته تیم‌هایی که در بالای جدول حضور دارند، کمبود مهاجم گلزن است. در میان تیم‌های بالانشین فعلا فقط سپاهان است که مشکلی بابت گلزنی ندارد و استنلی کی‌روش از این تیم بهترین مهاجم لیگ است.

سایر تیم‌ها اما از این نظر در مضیقه هستند. تراکتورسازی هر دو مهاجم خارجی و گلزن خود را از دست داده، پرسپولیس با وجود بازیکنانی مثل علی علیپور و گادوین منشا فقط 13 گل زده و البته شایعه‌هایی مبنی بر جدایی احتمالی علیپور از این تیم هم شنیده می‌شود. استقلال هم بهترین گلزنانش مدافع و هافبک دفاعی‌اش هستند و مهاجمان این تیم سرو صدای هواداران را در آورده‌اند.

 در این شرایط به نظر می‌رسد یک مهاجم ایرانی در تیررس همه آن‌ها قرار دارد و حتی شنیده می‌شود هر 3 تیم استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی با این مهاجم مذاکره‌هایی انجام داده‌اند. این مهاجم کسی نیست جز رضا قوچان‌نژاد که در قبرس روزگار خوشی را سپری نمی‌کند. گوچی در آپوئل قبرس شرایط خوبی ندارد و در بازی‌های اخیر این تیم روی نیمکت نشسته و کمتر مورد استفاده قرار گرفته. او به دنبال جدایی از این تیم است و با توجه به بازگشت چند ملی‌پوش به لیگ برتر، او هم به فکر بازی در ایران افتاده است.

رضا قوچان‌نژاد از تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال پیشنهاد دارد. با توجه به این که کاپیتان‌های تیم ملی در تراکتورسازی حضور دارند، شانس انتقال گوچی به این تیم بیشتر از دیگر تیم‌هاست، مگر این که او علاقه خاصی به پرسپولیس یا استقلال داشته باشد و از خیر پیشنهاد نجومی تراکتور و همبازی شدن با حاجی‌صفی، دژاگه و شجاعی بگذرد.

 

1

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/90541/رضا-قوچاننژاد-لیگ-برتر