printlogo


کریم با اعتماد به نفس بیشتر گل می‌زند
کارانکا تحت تاثیر نمایش ۵ دقیقه‌ای انصاری‌فرد
کارانکا تحت تاثیر نمایش ۵ دقیقه‌ای انصاری‌فرد
کد خبر: 89912 تاریخ: 1397/9/6 16:10
کریم انصاری‌فرد خوب است. حیف که در وقفه چمپیونشیپ نتوانست با ما کار کند اما برای او خوب است که به اردوی تیم ملی کشورش پیوست.

ایران ورزشی آنلاین /آیتور کارانکا معتقد است که به‌دست‌آوردن شانس بازی چند دقیقه‌ای کریم انصاری‌فرد در ترکیب ناتینگهام فارست با توجه به حضورش در بازی تیم ملی ایران باعث بهتر شدن این بازیکن خواهد شد زیرا او به‌دنبال پیدا کردن خود در چمپیونشیپ است.

سرمربی اسپانیایی ناتینگهام فارست با اشاره به حضور اخیر کریم انصاری‌فرد در اردوی تیم ملی ایران در قطر برای بازی تدارکاتی با ونزوئلا گفت:«قطر جای خوبی در این زمان سال وقتی به هوای اینجا(انگلیس)نگاه کنید است.وقتی شما در تیم باشگاهی خود بازی نمی‌کنید و برای بازی در تیم ملی خارج می‌شوید و در نخستین بازی گل می‌زنید در زمان بازگشت بیشتر از هر کسی انگیزه دارید. کریم انصاری‌فرد انگیزه خواهد داشت و من باید میان او و داریل یک نفر را برای ترکیب اصلی انتخاب کنم.»

وی افزود:«کریم انصاری‌فرد خوب است.حیف که در وقفه چمپیونشیپ نتوانست با ما کار کند اما برای او خوب است که به اردوی تیم ملی کشورش پیوست.زمانی که کریم انصاری‌فرد به ناتینگهام فارست آمد گفتم او با توجه به تجربه‌اش به ما خیلی کمک خواهد کرد.در یکی از بازی‌های تیم ملی ایران گل زد که به او اعتماد به نفس بیشتری می‌دهد،این اتفاق خوبی است زیرا وقتی مقابل شفیلد یونایتد بازی کردیم نمایش انصاری‌فرد در دقایق پایانی فوق‌العاده بود.او به‌خوبی کار کرده و زمانی که اعتماد به نفس داشته باشد می‌تواند گل‌هایی به‌ثمر رساند.انصاری‌فرد به ما کمک خواهد کرد.»

3-220

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/89912/کارانکا-تحت-تاثیر-نمایش-5-دقیقهای-انصاریفرد