printlogo


حمایت برانکو از گرشاسبی: آرامش و ثبات را به پرسپولیس آورد
حمایت برانکو از گرشاسبی: آرامش و ثبات را به پرسپولیس آورد
کد خبر: 89611 تاریخ: 1397/8/30 15:53
برانکو نقل قولش درباره تغییر مدیریت باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرده و گفته گرشاسبی با مدیریتش باشگاه را به ثبات و آرامش رساند.

ایران ورزشی آنلاین / حق را به برانکو ایوانکوویچ می‌دهیم اگر مشکوک شود به حمله‌های رگباری اخیر که معلوم است او و آینده‌اش در فوتبال ایران را نشانه رفته‌اند. پیش از آن نقل قول درباره‌ی سرمربی تیم‌ملی که به اشتباه ترجمه و منتشر شده بود، حرف‌های برانکو درباره‌ی تغییر مدیریت باشگاه پرسپولیس را تحریف کردند و به خوردِ مردم دادند.

از قول او نوشتند که برایش فرقی نمی‌کند چه کسی مدیرعامل باشد. در حالی که پروفسور گفته بود: «من نمی‌دانم گرشاسبی خواهد ماند یا خواهد رفت. خیلی وقت است این حرف‌ها را می‌شنوم، هم در مورد گرشاسبی، هم فدراسیون و هم سازمان لیگ. نمی‌توانم در مورد قوانین اینجا نظر بدهم چون چیزی در مورد آن نمی‌دانم. متأسفانه در همه باشگاه‌های ایرانی تغییرات زود انجام می‌شود. گرشاسبی در این مدت وظایف خود را خیلی خوب انجام داده است. من نمی‌توانم در این مورد نظر بدهم، چون قانون را نمی‌دانم. البته تیم‌هایی مانند پرسپولیس که تیم‌های بزرگ هستند، قائم به یک نفر نیستند.»

برانکو حالا هم در تکذیب آنچه درباره‌ی رفتن گرشاسبی از قول او نقل کرده‌اند، می‌گوید: «من نگفتم فرقی ندارد چه کسی مدیرعامل پرسپولیس شود. فقط گفتم پرسپولیس به عنوان یک باشگاه نمی‌تواند قائم به فرد باشد. چه بازیکن، چه مربی و چه مدیرعامل. این‌جا یک سازمان بزرگ است. گرشاسبی خیلی عالی کار را دست گرفت و نتایجی که ما کسب می‌کنیم فقط نتایج من یا بازیکنان نیست و نتایج مشترک همه ماست. از گرشاسبی و کادر مدیریتی گرفته تا بازیکنان و کادر فنی همراه با حمایت فوق‌العاده هواداران. همین‌طور کسانی که در بخش تدارکات تیم فعالیت می‌کنند. من قوانین را نمی‌دانم اما گرشاسبی کارش را به نحو احسن انجام داده است. همه می‌دانند چه مشکلاتی داشتیم و داریم و با اینکه نتوانستیم بازیکنان جدید بگیریم عملا به‌طور موازی چند کار را پیش بردیم. گرشاسبی با مدیریتش باشگاه را به ثبات و آرامش رساند.»

 

2 – 300

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/89611/حمایت-برانکو-از-گرشاسبی-آرامش-و-ثبات-را-به-پرسپولیس-آورد