printlogo


مربی آرژانتینی تایید شد: سولاری تا 2020 روی نیمکت رئال
مربی آرژانتینی تایید شد: سولاری تا 2020 روی نیمکت رئال
کد خبر: 89055 تاریخ: 1397/8/22 16:36
قرارداد سولاری 18 ماهه خواهد بود، ولی خوب می‌داند که اگر در ادامه فصل نتایج خوبی نگیرد در پایان فصل باید با این پست جذاب خداحافظی کند.

فلورنتینو پرس و سانتیاگو سولاری، پس از دو هفته دیوانه‌وار، سرانجام به ملاقات هم می‌روندحالا که تعطیلات دیدارهای ملی از راه رسیده، زمان آن است که رییس و مربی جدید تیم نظراتشان درباره دیدارهای اخیر را با هم در میان بگذارند و بگویند که چه مسائلی در باشگاه و در کادر فنی در جریان است.

رییس رئال مادرید از واکنشی که سولاری پس از هدایت رئال مادرید نشان داد راضی است و به او قراردادی تا تابستان 2020 ارائه می‌کند. به این ترتیب قرارداد سولاری یک سال و نیم اعتبار خواهد داشت و او حمایت کافی را از رییس دریافت می‌کند تا به مصاف چالش‌های پیش روی مادرید برود. رئال با وجود بحران اخیر، می‌تواند در چهار رقابت قهرمان شود: لالیگا، لیگ قهرمانان، جام حذفی و جام جهانی باشگاه‌ها.

 

 

سفیدپوشان قرارداد سولاری را به فدراسیون فوتبال اسپانیا فرستاده‌اند و به این ترتیب او دیگر نه مربی موقت رئال مادرید است و نه مربی تیم رئال مادرید کاستیا. سولاری از این پس مربی دایم رئال خواهد بودجلسه بین او و پرز نخستین جلسه این دو در این فصل خواهد بود. هنگامی که سولاری مربی تیم کاستیا بود، بین او و پرس رابطه  خوبی وجود داشت ولی آنها زیاد با هم حرف نمی‌زدنداما حالا رابطه این دو عالی است، به‌ویژه که سولاری هرگز صدایش را بلند نکرده و درخواست پول بیشتر به‌عنوان دستمزد نداشته است.

رئال او را کارگری خستگی‌ناپذیر می‌بیند و به همین دلیل بود که او جانشین خولن لوپتگی شد. حالا توپ در زمین سولاری است. او یک سال و نیم فرصت دارد تا با بزرگترین چالش دوران ورزشی‌اش روبه‌رو شود. او می‌داند که یک فصل بدون جام می‌تواند باعث شود در پایان فصل اخراج شود اما این احتمال وجود دارد که او زین‌الدین زیدان جدید باشگاه شود.

در حال حاضر اوضاع سولاری در رئال از این بهتر نمی‌تواند باشد. آنها چهار بازی انجام داده و هر چهار دیدار را برده‌اند، 15 گل زده‌اند و تنها 2 گل دریافت کرده‌اند. او همچنین توانسته از بازیکنانی مثل وینیسیوس، اودریوزولا و رگوییلون بازی خوبی بگیرد و وضعیت خط دفاع را ترمیم کند. به این ترتیب، رئال از بحران خارج شده و اعتماد به نفس لازم را برای ادامه مسیر به دست آورده است.

---
لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/89055/سولاری-سرمربی-دامی-رالمادرید