printlogo


شاید بازی با پدیده هم نباشند
زلزله در استقلال: اخراج موقت چشمی و اسماعیلی
زلزله در استقلال: اخراج موقت چشمی و اسماعیلی
کد خبر: 88526 تاریخ: 1397/8/13 12:02
وینفرد شفر به چشمی و اسماعیلی اجازه نداد استقلال را در سفر به تبریز برای بازی دوشنبه با ماشین‌سازی همراهی کنند. البته کنار گذاشتن آنها از تیم موقتی است.

بعد از اتفاقاتی که در تمرین عصر یکشنبه استقلال رخ داد وینفرد شفر تصمیم گرفت دو بازیکن را از همراهی استقلال در سفر به تبریز محروم کند. البته اگر نخواهیم از لفظ اخراج استفاده کنیم! درحقیقت هم دوبازیکن استقلال به طور موقت اخراج شده اند ومشخص نیست چه سرنوشتی در انتظارشان باشند. این دوبازیکن همان هایی هستند که شفر در تمرین عصر یکشنبه به شدت از نحوه عملکرد شان انتقاد کرد و آن ها را عامل باخت استقلال به سایپا دانست. این دو بازیکن روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی هستند اما شفر می‌توانست فرشید باقری را هم در دایره اخراجی ها قراردهد اما به دلیل اینکه اخراج باقری پست هافبک دفاعی را در استقلال با مشکلاتی مواجه می‌کرد از اخراج موقت این بازیکن خودداری کرد. اخراج چشمی تنها به ماجرای امتناع او از پنالتی نزدن در بازی بازی با سایپا اختصاص ندارد. چشمی بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی نیز برای استقلال بازی نکرد که این رفتار با انتقادهایی همراه بود اما چون استقلال روی نوار پیروزی قرارداشت این مسئله چندان بزرگ نشد تا حاشیه ای گریبان استقلال را نگیرد اما بعد از رفتاری که چشمی، کاپیتان آن روز استقلال دربازی با سایپا انجام داد واز پنالتی زدن طفره رفت دیگر خوش شفر به جوش آمد و او با حمایت کامل امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال این بازیکن را اخراج کرد تا شاید قدری به خودش بیاید. حال باید دید استقلال در غیاب بازیکنانی که جزو کلیدی تری افراد در استقلال محسوب می‌شوند آیا توانایی عبور از سد ماشین سازی را دارند یا خیر؟ بدون شک اگر استقلال بتوند در غیاب چشمی و اسماعیلی از سد ماشین سازی بگذرد زمان کنار ماندن این دو بازیکن از ترکیب استقلال افزایش خواهد یافت و تنبیه آن ها وسعت بیشتری خواهد گرفت. نکته جالت توجه در تایید خبر حذف نام این بازیکن از لیست مسافران به تبریز آن جا است که باشگاه استقلال خبری که درخصوص اخراج این دو بازیکن پس از نشست عصر یکشنبه در برخی رسانه ها منتشر شده بود را به شدت تکذیب کرد اما ساعاتی بعد مشخص شد که این خبرها صحت داشته و باشگاه استقلال با این دو بازیکن به بن بست خورده است.

 

 

شاید مقابل پدیده هم نباشند

احتمال اینکه غیبت چشمی و اسماعیلی به بازی با پدیده هم بکشد بسیار زیاد است. با توجه به اینکه زمان زیادی تا آن بازی فرصت نیست و استقلال باید جمعه همین هفته در ورزشگاه تحتی تهران رخ دررخ این تیم قرار بگیرد، بعید نیست که چشمی و اسماعیلی به دلیل دوری از شرایط تمرین و مسابقه ای در این بازی هم غایب باشند. از سویی باشگاه استقلال زمان دقیقی برای بازگشت این دو بازیکن اعلام نکرده و دور از ذهن نیست که این دو بازیکن بازی را پدیده را از دست بدهند. البته همان طور که گفته شد نتیجه بازی با ماشین سازی تبریز نقش بسیار تعیین کننده ای در تداوم و افزایش این جریمه خواهد داشت و باید دید استقلال در بازی مهم با این تیم تبریزی چه نتیجه ای به دست می‌‌آورد. 

 

بیشتر بخوانید:

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/88526/اخراچ-چشمی-و-اسماعیلی