printlogo


با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام
پرسش جدید کی روش: چگونه قهرمان آسیا شویم؟
پرسش جدید کی روش: چگونه قهرمان آسیا شویم؟
کد خبر: 86543 تاریخ: 1397/7/14 17:59
بعد از جام جهانی روسیه ۲۰۱۸، چالش و‌ سوالی که تمامی اعضای تیم ملی که شامل مسوولان، مربیان، بازیکنان و کادر اجرایی و اداری تیم می‌باشد این است:چگونه می‌توان تیم ملی را تبدیل به یک تیم قهرمان کرد؟

ایران ورزشی آنلاین /کارلوس کی‌روش با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود با مطرح کردن سوالاتی، سعی در روشن کردن شرایط فعلی تیم ملی داشت.کی‌روش نوشت:«جام ملّت های آسیا.امارات متحده عربی - ۲۰۱۹ .خوب بودن یا عالی بودن، سوال این است.در فوتبال، همانند زندگی، شما میتوانید یک بلیط بخت آزمایی بخرید و بعد از آن در خانه بنشینید و از نوشیدن چای لذت ببرید. و یا شما می‌توانید خود را هر روز به چالش بکشید و‌ هر روز تا آخر عمر بهتر شوید. این اراده لازمه برای پیشرفت است.بعد از جام جهانی روسیه ۲۰۱۸، چالش و‌ سوالی که تمامی اعضای تیم ملی که شامل مسوولان، مربیان، بازیکنان و کادر اجرایی و اداری تیم می‌باشد این است:

چگونه می‌توان تیم ملی را تبدیل به یک تیم قهرمان کرد؟با در نظر گرفتن تمامی مشکلات مالی و اجتماعی. چگونه می‌توان از بینش شکل گرفته برای آماده سازی برتر تیم ملی استفاده کرد که در زمینه هایی که بقیه شکست خوردند به موفقیت دست پیدا کنیم ؟با در نظر گرفتن منابع بسیار محدود و عدم حمایت. چگونه می‌توان ازخوب تبدیل به عالی شد؟ (ادامه دارد).

3-185

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/86543/متن-اینستاگرامی-کی-روش