printlogo


فرانسه 2 - هلند یک / ژیرو جشن قهرمان جهان را تکمیل کرد
فرانسه 2 - هلند یک / ژیرو جشن قهرمان جهان را تکمیل کرد
کد خبر: 84437 تاریخ: 1397/6/19 01:27
فرانسوی‌ها در استاد دو فرانس می‌خواستند قهرمانی جهان را با هواداران‌شان جشن بگیرند و با این برد جشن آنها تکمیل شد.

ایران ورزشی آنلاین / فرانسه در اولین بازی خانگی‌اش بعد از قهرمانی جهان در روسیه موفق شد هلند را دو بر یک شکست دهد. این دومین بازی فرانسه در لیگ ملت‌های اروپا بعد از تساوی بدون گل مقابل آلمان در مونیخ بود.

فرانسه شروع خوبی داشت و روی دروازه هلند خیمه زد تا اینکه در دقیقه 14 توسط امباپه به گل رسید. متوییدی از پاس اشتباه هلندی‌ها استفاده کرد و توپ را روی دروازه فرستاد تا امباپه بدون مزاحم مقابل دروازه خالی هشتمین گل ملی‌اش را بزند.

هلند در اواسط نیمه دوم بازی را برای دقایقی در اختیار گرفت و در دقیقه 67 توانست توسط رایان بابل به گل تساوی برسد. شادی هلندی‌ها دوام زیادی نداشت و فرانسه دوباره حمله کرد تا به گل برتری برسد. در دقیقه 74 مندی تازه‌وارد سانتر خوبی به محوطه جریمه فرستاد تا ژیرو با یک والی دیدنی دروازه سیلیسن را باز کند. در این صحنه او موفق شد زودتر از فان‌دایک، کاپیتان هلند به توپ برسد و با ضربه سنگینی دروازه هلند را باز کرد.

فرانسوی‌ها در استاد دو فرانس می‌خواستند قهرمانی جهان را با هواداران‌شان جشن بگیرند و با این برد جشن آنها تکمیل شد. فرانسه با این برد در صدر گروه یک از لیگ A اروپا قرار گرفت.

 

 

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/84437/