printlogo


تفضلی و پتربورو در صدر
رایان در راه چمپیونشیپ
رایان در راه چمپیونشیپ
کد خبر: 84371 تاریخ: 1397/6/18 15:44
رایان تفضلی که قبل از جام جهانی، شایعه دعوتش به اردوی تیم ملی منتشر شد، با هدف بازی برای ایران و سپس صعود به چمپیونشیپ فصل را سپری می‌کند.

ایران ورزشی آنلاین /بردهای متوالی پتربورو یونایتد ادامه دارد تا این تیم همچنان صدرنشین لیگ یک انگلیس باقی بماند. پتربورو از این حیث برای ما ایرانی‌ها جذاب است که رایان تفضلی در ترکیبش حضور دارد. مدافعی 196 سانتی‌متری که در هر 7 بازی این فصل به میدان رفته و آمار 630 دقیقه حضور در زمین را به ثبت رسانده. پتربورو در هفته هفتم لیگ یک انگلیس موفق شد با گل دقایق پایانی تونی در خانه ساتندیونایتد به برتری 3 بر 2 برسد و همچنان در صدر جدول باقی بماند. تفضلی در این بازی هم 90 دقیقه در ترکیب پتربورو حضور داشت و یکی از عوامل برتری شاگردان استیو ایوانز بود.

پتربورو با این برد، اختلاف خود را با پورتسموث به عدد 2 رساند تا با 19 امتیاز یکه و تنها در صدر بایستد و نام خود را به عنوان مدعی اصلی صعود به چمپیونشیپ مطرح کند. تفضلی که قبل از جام جهانی، شایعه دعوتش به اردوی تیم ملی منتشر شد، با هدف بازی برای ایران و سپس صعود به چمپیونشیپ فصل را سپری می‌کند. این مدافع 26 ساله با توجه به خط خوردن جلال حسینی و البته پا به سن گذاشتن پژمان منتظری امیدوار است بتواند نظر کی‌روش را برای حضور در اردوهای آینده تیم ملی ایران جلب کند. 

 

12

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/84371/