printlogo


استکی: داوران می‌خواستند امیر را بازنده کنند
استکی: داوران می‌خواستند امیر را بازنده کنند
کد خبر: 84359 تاریخ: 1397/6/18 15:06
علیرضا استکی مربی اختصاصی امیرعلی‌اکبری می‌گوید، در اواخر راند سوم نزدیک بود یک خطای بی‌جهت از امیر بگیرند و حریفش را به عنوان برنده این دیدار معرفی کنند.

ایران ورزشی آنلاین / مربی اختصاصی امیرعلی‌اکبری می گوید که در اواخر راند سوم نزدیک بود یک خطای بی‌جهت از امیر بگیرند و حریفش را برنده این دیدار کنند، اما خدا را شکر این موضوع به خیر گذشت.

علیرضا استکی درخصوص پیروزی امیر علی‌اکبری مقابل دنیل اوملیاژک می‌گوید:«یک مبارزه سخت با حریفی قدرتمند از لهستان داشتیم و می‌دانستیم که امکان دارد این مبارزه سه راند طول بکشد اما به نظر من، امیر در هر سه راند برنده بود. در اواخر راند سوم نزدیک بود یک خطای بی جهت از امیر بگیرند و حریفش را برنده این دیدار کنند، اما خدا را شکر این موضوع به خیر گذشت و از نظر من نتیجه این بازی ۱۰ بر ۲ به سود ما بود.»

مربی اختصاصی علی‌اکبری به کری خوانی واخائف، حریف بعدی امیر نیز اشاره دارد:«اینکه همه دوست دارند با علی‌اکبری مبارزه کنند یک موضوع طبیعی است. به احتمال فراوان مبارزه بعدی ما با فایتر اهل روسیه است که کمربند قهرمانی این مسابقات را در اختیار دارد. فکر می‌کنم این حساس ترین مبارزه ما در این مدت است.»

استکی اعتقاد دارد:«می‌دانیم گرفتن کمربند قهرمانی سازمان ACB کار بسیار دشواری است اما امیر عزم خود را برای رسیدن به این موضوع جزم کرده و من هم به عنوان مربی به او کمک می کنم.»

5/1

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/84359/