printlogo


کیانوش خودش نخواسته در جهانی وزنه بزند
رضازاده: مرادی سه سال پیش باید رستمی را کنار می‌گذاشت
رضازاده: مرادی سه سال پیش باید رستمی را  کنار می‌گذاشت
کد خبر: 84229 تاریخ: 1397/6/17 13:44
حسین رضازاده قهرمان سابق فوق سنگین جهان و المپیک معتقد است که رییس فدراسیون وزنه‌برداری اگر واقعا می توانست کیانوش رستمی را به اردوی تیم ملی دعوت نکند همان سه سال پیش این کار را انجام می داد!

ایران ورزشی آنلاین / حسین رضازاده معتقد است که رییس فدراسیون وزنه‌برداری اگر واقعا می توانست کیانوش رستمی را به اردوی تیم ملی دعوت نکند همان سه سال پیش این کار را انجام می داد!

قهرمان سابق فوق سنگین جهان و المپیک درباره دعوت نشدن کیانوش رستمی به اردوی تیم ملی وزنه برداری برای حضور در مسابقات جهانی 2018 می‌گوید:« رییس فدراسیون باید در این مورد صحبت کند چراکه بعد از اوت کردن کیانوش رستمی در بازی‌های آسیایی در مصاحبه ای عنوان کرده بود که کیانوش رستمی همچنان همان روند قبلی را ادامه می دهد. اما زمانی نگذشت که مرادی حرفش را عوض کرد و مدعی شد که کیانوش رستمی را به اردوی تیم ملی دعوت نمی‌کنند! اما بعید است کسی این ادعا را باور کند. زیرا زمانی که  کیانوش در رکورد گیری تیم ملی  قبل از بازی‌های آسیایی اوت کرد کادرفنی نظر داشت که رستمی به بازی های آسیایی اعزام نشود، اما رییس فدراسیون نظر کادرفنی را وتو کرد و گفت که باید رستمی به بازی‌ها برود و همه دیدند که دراین مورد بین کادرفنی و فدراسیون درگیری بود.»

 رضازاده ادامه می‌دهد:« به نظرم اینکه فدراسیون اینطور وانمود کرد آنها کیانوش رستمی را به اردوی تیم ملی دعوت نکردند درست نیست. زیرا اگر آنها می‌توانستند این کار را انجام دهند، سه - چهار سال پیش که او مسیر تنها تمرین کردن را برای خود انتخاب کرده بود، او را دعوت نمی‌کردند نه حالا که مشخص است خود رستمی تمایلی برای حضور در رقابت‌های جهانی نداشته است. فدراسیون همیشه حامی او بوده و برخلاف مخالفت کارشناسان و اعضای شورای فنی او را به تمامی مسابقات اعزام کرده است. در این شرایط باید پرسید که آیا فقط مسابقات جهانی ترکمنستان برای کیانوش زیادی بود؟ به نظرم آنها باید رستمی را به جهانی هم اعزام می‌کردند چون خیلی دیگر تفاوتی نداشت. اگر واقعا مرادی می خواست رستمی را به اردوی تیم ملی دعوت نکند باید این کار را سه سال پیش انجام می داد نه الان. چون الان دیگر این کار زیاد تاثیری ندارد. در کل رییس فدراسیون  و کادرفنی باید نسبت به این مسئله پاسخگو باشند چرا که آنها در جریان جزییات هستند.»

390/5

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/84229/