printlogo


آنچلوتی بعد از اولین برد ناپولی: عصبی بودم
آنچلوتی بعد از اولین برد ناپولی: عصبی بودم
کد خبر: 82402 تاریخ: 1397/5/28 16:29

ایران ورزشی آنلاین / کارلو آنچلوتی، مربی ناپولی گفته که در نخستین بازی‌اش با این تیم مضطرب بود. آنچلوتی پس از 9 سال و قهرمانی در انگلیس، فرانسه، اسپانیا و آلمان به سری آ بازگشته بود و در نخستین دیدار خود لاتزیو را دو بر یک برد. او گفت: «در ابتدا عصبی بودم اما وقتی زمان بازی جلو رفت، توانستیم در جریان بازی جا بیفتیم. این بازی به‌ویژه برای من خاص بود، چون ورزشگاه المپیک خانه من در دوران بازی در رم بود. من بازی‌های زیادی را در این ورزشگاه بردم.

من تصمیم گرفتم به ایتالیا برگردم چون ناپولی شور و شوق منحصر به فردی دارد. به علاوه، تیم بازیکنان باکیفیتی دارد، برخلاف آنچه که برخی‌ می‌گویند.

ما در اواخر مسابقه کمی زجر کشیدیم اما در بازی اول فصل چنین مسائلی طبیعی است. من از نحوه بازیسازی تیم کاملا راضی نبودم اما باز هم باید بگویم که در این برهه از فصل، باید انتظار چنین مسائلی را داشت. ما تلاش می‌کنیم که اوضاع را عوض کنیم و این کار زمان می‌برد.

نکته مثبت این بود که بازیکنان ثابت کردند تیم منسجمی هستند و ما توانستیم روز سختی را پشت سر بگذاریم. گل آنها باعث شد ما بیدار شویم و توانستیم ضرباهنگ بازی را بالاتر ببریم و در نهایت شایسته برد بودیم.»

لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/82402/