printlogo


پخش مراسم اهدای جام با یک رییس جهمور خاص
وقتی بی‌خیال سانسور شدند
وقتی بی‌خیال سانسور شدند
کد خبر: 79746 تاریخ: 1397/4/24 22:59
سانسور عجب پدیده اعصاب خردکنی است وقتی قرار باشد مراسم اهدای جام جهانی را از تلویزیون ببینی؛ مراسمی که با حضور کیتاروویچ جذاب‌ترین رییس جمهور دنیا که در جریان جام جهانی بدل به یک سلبریتی شد.

ایران ورزشی آنلاین / سانسور عجب پدیده اعصاب خردکنی است وقتی قرار باشد مراسم اهدای جام جهانی را ببینی. مراسمی که با حضور کیتاروویچ جذاب‌ترین رییس جمهور دنیا که در جریان جام جهانی بدل به یک سلبریتی شد، یک مراسم جالب بود. رییس جمهور محبوب کرواسی که بدون رعایت پروتکل‌های رسمی و سیاسی با پیراهن تیم ملی کشورش از جایگاه VIP به روی سن آمد و درست در میانه استیج جای گرفت و بدون تکلف و ادا همه بازیکنان و مربیان دو تیم را در آغوش گرفت و به گرمی با آنها خوش و بش کرد. رفتاری که از نگاه رسمی صداوسیما یک خط قرمز بود تا تقریبا نیمی از مراسم اهدای جام با سانسور کشنده و اعصاب خردکن مواجه شود. از نیمه‌های مراسم و از شدت سانسور ظاهرا ناظران پخش برنامه نیز دیگر بی‌خیال شدند و اجازه دادند تا مراسم بدون سانسور روی آنتن برود و تصاویر اهدای جام را به شکل واقعی ببینیم.

با حضور کیتاروویچ در این مراسم، خدا را شکر کردیم که علیرضا فغانی داور فینال نبود چرا که در صورت حضور در فینال، خوش و بش با کیتاروویچ قطعا می‌توانست برای او تبعات ناگواری داشته باشد!

 
لینک مطلب: http://www.iran-varzeshi.com/News/79746/